Avast virüs mü?

Avast virüs mü?

• Oy verenlerin toplamı
    92
Senin için ne desem boştur. 2-3 yaş daha büyü, şimdiki halinden utanmaya başlayacaksın. Dinlediğin xxxtentacion adlı rapçi mi o bile belli olmayan adamı fark ettiysen 16 yaşından küçük kimse dinlemiyor. Umarım anlatabilmişimdir.

5 kere falan bu yüzden kavga ettim forumdan gidiyorum dedim gitmedim. XXXTentacion dinleyen kişiler genelde benim gibi asosyal olan kişiler ayrıca bu müzik zevkleri yaşa bakmaz.

Mesela bu şarkıyı beğenmiyorsun fakat ben bayılıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Avast teknik olarak virüs değildir, komiklik amacı ile söylenen bir şeydir. He virüs Avasttan daha iyidir derseniz orasını bilemem 😀.

Bence de ama bu adamda bir şey var. 18 yaş altı kimse dinlemiyor, görmedim yani, göreceğimi de sanmıyorum.
Dinliyor hocam. Nadir insanlar var ayrıca bu XXXTentacion dinliyorum diye neden böyle bir şeyler oluyor?

Ama yalnız adamı araştırıp yargılarsan sevinirim. Bu konuları burada anlatınca yaş seviyem 12 ye kadar düşebiliyor. Zaten Konu kilitlenecek büyük ihtimal ile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam geçenlerde Avast savunmuyor muydun?

Ara sıra değişiyorum hocam. Bir savunurum bir de kötülerim değişiyor yani forumun dengesine göre o ortamda Avast kötüleniyor ise savunurum, savunuluyor ise kötülerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı