Avast'ın AMD 64 klasöründe olması normal mi?

Rollon

Decapat
Avast'ı yanlışlıkla yükledim sonra denetim masasından kaldırdım. C klasöründe hala duruyor mu diye baktığımda AMD 64 klasörünün içinde olduğunu gördüm. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1579877660317.png

S
Olması söz konusu bile değil yanlışlıkla dosya taşırken felan oranın içine mi gitti ki, Avast dosyasını silebilirsin sorun olmaz.

Silmeye çalıştığımda hata veriyor.

Son düzenleme:
Genellikle programları kaldırırken arkalarında kalıntılar bırakırlar. Bu yüzden bazı programlar var onlarla kaldırırken geri kalan dosyaları tarayıp silmene olanak sağlayanlar var. Onları kullanarak kaldırırsan arkasında dosya bırakmaz. Benim kullandığım revo uninstaller tavsiye ederim. Ayrıca silmeye çalıştığında nasıl hata veriyor?

Genellikle programları kaldırırken arkalarında kalıntılar bırakırlar. Bu yüzden bazı programlar var onlarla kaldırırken geri kalan dosyaları tarayıp silmene olanak sağlayanlar var. Onları kullanarak kaldırırsan arkasında dosya bırakmaz. Benim kullandığım revo uninstaller tavsiye ederim. Ayrıca silmeye çalıştığında nasıl hata veriyor?
1579884052396.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı