Avcı bıçağı | pas kaplı float ve değer ilişkisi

nikoAA

Femtopat
Daha fazla  
Avcı bıçağı | pas kaplı savaş görmüş almayı düşünüyorum fakat floatı yüksek olunca değeri artıyor diye biliyorum bu pas kaplılarda. Ama satış sitelerinde düşük floattakilere nadir float falan diyenler var satmak için mi öyle diyorlar yoksa alacağım skinde yüksek float mı daha değerli?

Float ne kadar düşükse skin o kadar daha yeni gözükür.
Diyelim ki bir tanesi 0.1 diğeri ise 0.3
0.1 olan çok daha yeni görünümde olacaktır.

Yani düşük float daha değerli.
Almadan önce de oyunda incelemeni tavsiye ederim. Resim üzerinden pek belli olmaz.

Avcı bıçağı | pas kaplı savaş görmüş almayı düşünüyorum fakat floatı yüksek olunca değeri artıyor diye biliyorum bu pas kaplılarda. Ama satış sitelerinde düşük floattakilere nadir float falan diyenler var satmak için mi öyle diyorlar yoksa alacağım skinde yüksek float mı daha değerli?
Bazı skinlerde sanki hiç boya yokmuş gibi olabiliyor. Bu da onu nadir ve çok değerli hale getiriyor. Ama resimlerine bakmak lazım.

Rust Coat'ın sadece BS ve WW versiyonu olduğu için daha yüksek float daha değerli yapıyor olabilir.
Her bıçağın kendine göre nadirlik metrikleri mevcut.

Mesela;
Slaughter: diamond pattern, Night: çiziksiz olması, Fade: full fade, Doppler: Phase 1, 2, 3 vs.

Son düzenleme:
Float ne kadar düşükse skin o kadar daha yeni gözükür.
Diyelim ki bir tanesi 0.1 diğeri ise 0.3
0.1 olan çok daha yeni görünümde olacaktır.

Yani düşük float daha değerli.
Almadan önce de oyunda incelemeni tavsiye ederim. Resim üzerinden pek belli olmaz.

Arkadaşın dediği doğru sadece dediğiniz pas kaplı vb skinlerde yüksek float daha değerli oluyor.

Hiçbir float bir diğerinden daha değerli değil.

Bu tamamen sizin fikriniz. Tabiki de float değerine göre eşyanın fiyatı artıp azalıyor. Bu her yerde böyle. Steam topluluk pazarı, üçüncü taraf skin satış siteleri. Csmoney floatı iyi eşyan varsa fazla fiyat bile veriyor takas esnasında. Örnek vermek gerekirse, bir skinin minimal wear versiyonu ortalama 100 TL ise 0.07 floatlı olan mw 130-140, 0.14 floatlı olan mw 90-100 TL'ye satılıyor. Tabi ki bu daha çok Pembe-kırmızı kalitesinde eşyalar için geçerli.

Bu tamamen sizin fikriniz. Tabiki de float değerine göre eşyanın fiyatı artıp azalıyor. Bu her yerde böyle. Steam topluluk pazarı, üçüncü taraf skin satış siteleri. Csmoney floatı iyi eşyan varsa fazla fiyat bile veriyor takas esnasında. Örnek vermek gerekirse, bir skinin minimal wear versiyonu ortalama 100 TL ise 0.07 floatlı olan mw 130-140, 0.14 floatlı olan mw 90-100 TL'ye satılıyor. Tabi ki bu daha çok Pembe-kırmızı kalitesinde eşyalar için geçerli.
Soruya cevap olarak yazmıştım yani söylediğim sadece rust coat için geçerliydi. Başka skinlerde float tabii ki de önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı