Avea woops tarifesini kullanalar tavsiye ederler mi?

Kardeş akraba falan varsa al tc sini geç avea ya bir numraya tc yi atıp kullanıcı tanımlattıkdan sonra Woopsa katıl :D. Numarayı hatırlamıyorum suan. :)

Tarifenin yoruma açık pek bir tarafı yok ben kullanıyorum 500 dakika 5000 SMS falan. Ama Avea'ya geçmekle hayatının hatasını yaparsın dostum. İnsanı çileden çıkartıyor resmen. Ben en kısa zamanda Turkcell'e geçeceğim. 3 kuruş fazla öderim ama ruh sağlığım bozulmaz.

şimdi öncelikle ben vodafone'den aveaya geçmiştim. hattını taşıyanlara 25tl yerine 23 tl ödetiyorlar. yani tek seferde 25 yükletiyoruz devletimiz 1.21 tl kesiyor. kalan parayla woops paketimizi tanımlıyoruz. oradaki görevlilerden rica edin, hızınızı 3g ye çıkartsınlar. sana şöyle örnek vereyim ; instagramda bir resim 3 saniyede yükleniyor ;)

Vodafone da şuanda aynı paketi 25 tl ye veriyor. Avea kullanıyorum bende vodafone geçeceğim paketim bitince ve sanırım genç türkcell de şuanda aynı paketi aynı fiyata veriyor. Oraya bir bakın türkcell'in interneti kalitelidir.

Şahsen Türkcellden Aveaya geçtim bir sıkıntı yok. Hızda gayet iyi 3G'de kullanıyorum genellikle 8 mgb aşağısına düşmüyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı