AVG antivirüs silinmiyor

Process Hacker'ın kaynak kodları herkese açık. İsteyen indirip kontrol edebilir. Zararlı yazılım falan olduğu yok.

VirusTotal bu siteden uygulamanın kısayolunu yükleyip görebilirsin ne olduğunu. Sonuç kısmını bana da ekran atarsan sevinirim.
linkte virüs göstermiyor uygulamada gösteriyor ama kullanıcı mesajlarına baktım ve herkez memnun yani ordaki herkez dediğimin aynısını diyor sadece o virüs var gibi gösteriyor bide oyun hack dosyalarıda hacktool diye virüsler var ama hiç virüs bulaştığını görmedim bana bulaşan tek virüs yanlışlıkla tıkladığım reklamdı yani indirdiğim hiçbir uygulamadan virüs çıkmadı yani sen indirmesende olur bende yükü ve memnunum (Bu arada hacktool var dedimde ben hile kullanmıyorum sadece virüs varmı diye baktım sadece bulaşıyormu diye denemiştim ama hiçbirşey olmadı)
Process Hacker'ın kaynak kodları herkese açık. İsteyen indirip kontrol edebilir. Zararlı yazılım falan olduğu yok.
aynen zararlı yazılım falan yok anlatamıyorumki

Linkte virüs göstermiyor uygulamada gösteriyor ama kullanıcı mesajlarına baktım ve herkes memnun yani oradaki herkes dediğimin aynısını diyor sadece o virüs var gibi gösteriyor bir de oyun hack dosyaları da hacktool diye virüsler var ama hiç virüs bulaştığını görmedim bana bulaşan tek virüs yanlışlıkla tıkladığım reklamdı yani indirdiğim hiçbir uygulamadan virüs çıkmadı yani sen indirmesende olur bende yükü ve memnunum (bu arada hacktool var dedimde ben hile kullanmıyorum sadece virüs var mı diye baktım sadece bulaşıyor mu diye denemiştim ama hiçbir şey olmadı)

Aynen zararlı yazılım falan yok anlatamıyorumki.
Anlıyorum seni. Kolay gelsin hocam iyi kullanmalar o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
@JönTürkk
Utançtan kulaklarım kızardı... Process Hacker open source bir yazılımdır. processhacker/processhacker
Buradan yazılımın kaynak kodlarını kontrol edebiliyorsun. Trojan değil.

Sen programa tam yetki verdiğin için, read / write memory yetkisi verdiğin için, tüm processlerin sub processlerini görme yetkisi verdiğin için, processi sonlandırma ve dll enjekte etme yetkisi verdiğin için zararlı olarak algılanması gayet normal.

Lütfen kategoriden çık. Gerçekten kulak kızartıcı, hiçbir delile dayanmayan bilgiler veriyorsun. Üstüne insanlara sanki çok biliyormuşsun gibi alay edici mesajlar yazıyorsun.

@JönTürkk
Utançtan kulaklarım kızardı... Process Hacker open source bir yazılımdır. processhacker/processhacker
Buradan yazılımın kaynak kodlarını kontrol edebiliyorsun. Trojan değil.

Sen programa tam yetki verdiğin için, read / write memory yetkisi verdiğin için, tüm processlerin sub processlerini görme yetkisi verdiğin için, processi sonlandırma ve dll enjekte etme yetkisi verdiğin için zararlı olarak algılanması gayet normal.

Lütfen kategoriden çık. Gerçekten kulak kızartıcı, hiçbir delile dayanmayan bilgiler veriyorsun. Üstüne insanlara sanki çok biliyormuşsun gibi alay edici mesajlar yazıyorsun.
Ben trojan var demedım yukarıda bir arkadaş Trojan var dediği için Trojan varmış gibi konuştum. Zaten virüs total sonuclarını ıstedım ne oldugunu bılmediğim için.

Önce AVG int Security'i i kaldırın, sonra AVG antivirus programının korumasını saat işaretinin yanındaki AVG simgesine sağ tık ile korumayı kapat deyin. Korumayı kapadıktan sonra kaldırma işlemini deneyebilirsiniz, ben Revo unistallerden yükleme noktası oluşturarak kaldırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı