Avira antivirüs iyi mi?

Şebnem Ferah

Megapat
Makaleler
9
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Gitarist
Chrome'nin "tehlikeli" diye adlandırdığı birçok dosyayı indirdim ve bazı oyunlarım korsan (bazı derken oyunların %60'ı korsan) ve buna rağmen Avira Antivirus Free ile her gün düzenli olarak tarama yapsam da bir tek virüs bile görmedi.

Açıkçası içime bir kurt düştü. Kaspersky kullanmayı düşünüyorum. Bilgisi olan?

Chrome'nin "tehlikeli" diye adlandırdığı birçok dosyayı indirdim ve bazı oyunlarım korsan (bazı derken oyunların %60'ı korsan) ve buna rağmen Avira Antivirus Free ile her gün düzenli olarak tarama yapsam da bir tek virüs bile görmedi.

Hocam, Avira antivirüse bir yorumum yok, fakat bazen içinde virüs olmayan dosyalara (özellikle crack) chrome zararlı diyor. Önerim, maddi durumunuz var ise hiç riske atmayıp orijinal almanız.

meme.jpg

Kaspersky kullanabilirsiniz.

Chrome'nin "tehlikeli" diye adlandırdığı birçok dosyayı indirdim ve bazı oyunlarım korsan (bazı derken oyunların %60'ı korsan) ve buna rağmen Avira antivirus Free ile her gün düzenli olarak tarama yapsam da bir tek virüs bile görmedi.

Avira veritabanı yavaş bir antivirüs yazılı mıdır. Zonealarm Free antivirus with firewall öneririm kendisi Kaspersky motorlu bir antivirüs yazılı mıdır ve Kaspersky'nin bedava sürümün'de olmayan güvenlik duvarı bu yazılım'da var. İçerisin'de çeşitli koruma özellikleri'de mevcuttur. Sadece güvenlik duvarı yoktur. Buradaki linkler'de kaspersky motorlu olduğu yazıyor.

https://www.pcmag.com/reviews/check-point-zonealarm-free-antivirus-plus#:~:text=Check Point's ZoneAlarm Free Antivirus+,licensed from award-winner Kaspersky.&text=Like Norton and others, ZoneAlarm,has hardly changed in years.

The Most Comprehensive ZoneAlarm Review 2021 – Antivirus-review.com

ZoneAlarm Free

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Veritabanı güncel mi? Şöyle deneyebilirsin:

1 tane zararlı olduğunu düşündüğün dosyayı hem VirusTotal'e, hem de Avira'da özel olarak tarat. Böylece fikir oluşabilir.
@24099

Avira'yı 10 yıl önce kullanırdım epey etkiliydi. Daha sonra pek işe yaramamaya başladı.

Ben harici bir antivirüs kurmuyorum, ihtiyaçta duymuyorum. Abidik gubidik dosyalar indirmedikçe, değişik değişik sitelere girmedikçe bilgisayarınıza hiç bişey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı