Avira mı? Kaspersky mi ?

şevki18

Kilopat
Daha fazla  
Hangisi daha iyi koruma sağlar ve en az hangisi kasar arkadaşlar. Avira'nın koruması nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kaspersky kullanıyorum. Biraz kasıyor ama iyi koruyor. Sana tavsiyem bitdefender alman kaspersky'dan daha iyi koruma sağlar ve kasmaz.

Berat 2131 dediğin virüs programı kasperky veya avira kadar koruma sağlar mı?

Bit defender tarayıcı kasıyormuş. Öyle diyorlar ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de kaliteli yazılımdır. Avira bilgisayar performansı olarak daha hafiftir fakat webde surf yaptığında firewalldan kaynaklı bir sayfa akışında yavaşlama olabilir. Kaspersky de ise bunun tam tersidir. Sistem kaynakların yetersiz ise sistemini biraz zorlayabilir.

Ek olarak MalwareBytes bir antivirus yazılımı değildir. Yardımcı bir anti malware yazılımıdır.

Türkiye'de bitdefender kullanan çok fazla kişi yok. O yüzden ikisini beraber kullanan biri olarak bitdefender diyorum. Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarının yaptığı test sonuçlarına bakarsan bitdefender hep önde çıkmıştır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı