Avrupa Donanım Ödüllerine AMD Damga Vurdu

Katılım
18 Temmuz 2019
Mesajlar
6.129
En iyi cevaplar
46
Beğeniler
6.255
Yer
Katakekaumene
10. Nesil ile İntel toparlanacak gibi. 11. Nesil gümbür gümbür geliyor. Ekran kartı pazarında da düşük seviyede ürünler çıkartacaklarmış. AMD, yanlış adım atmazsa Intel AMD'yi yakalar gibi. Geçemez ama şu seneki ezici farkı kapatır.
 

C.A.R.T.E.L

Hectopat
Katılım
4 Şubat 2016
Mesajlar
588
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
245
Yer
belcika
Bu İntel ve AMD fanboylarına şaşıyorum. Burada bir çok kişinin gözü dönmüş resmen adam ailesini o kadar savunmaz eminim heleki AMD'ciler. AMD fanboyları uzun yıllarca paralarını çöpe attılar. İleride çoklu çekirdeğe gecince görürsünüz, bir sonraki yazılımla sorunlar gidince görürsünüz diye yıllarca kendilerini avuttular, verdikleri paranın karşılığını alamadılar. İntel'cilerde son yıllarda işlemcide AMD'nin başarısını kabullenmeyip hala bugün bile hiç gereği yokken fazladan para verip 10. nesil İntel alma derdindeler. Hiçbirisi sizin babanızın şirketi değil ve hiç biride sizi düşünmüyor. Paranızın karşılığını size verecek en iyi ürünü ve ihtiyacınız neyse onu almaya çalışın benden demesi.
 

yipitaykimsi

Petapat
Katılım
18 Haziran 2015
Mesajlar
17.244
En iyi cevaplar
20
Beğeniler
14.523
Tamam AMD iyi bir atılım yaptı masaüstü işlemci tarafında ama dizüstü işlemcilerde halen Intel hegemonyası devam ediyor. Dolayısıyla dizüstüne verilen ödül tartışılır diğerlerine lafım yok.
 


Yukarı