Avrupa Süper Ligi Askıya Alındı!

elon_muskk

Hectopat
Avrupa Süper Ligi askıya alındı! Kaynak: Sky Sports

Bunun yanı sıra katılanlar arasında da geri çekenler de var. Bunlar; Liverpool, ManU, Manchester City, Tottenham, Arsenal ve Chelsea.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence bu organizasyon olsaydı, ilk başlarda reyting inanılmaz yüksek olacaktı ama sonrasında lig maçı gibi sıradan bir şey olacaktı ve eskisi gibi çayımızı, kahvemizi, mısırımızı, çekirdeğimizi hazırlayıp heyecanla maçı izlemeyecektik ve maçlara olan ilgi normalden aşağıya düşecekti.

Zaten ben bu olayın patlayacağını tahmin etmiştim, kim UEFA'ya ve FIFA'ya karşı gelebilir ki? Tamam, para olabilir ama para her şey değil. İşin içinde prestij de var, marka değeri de var. Sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avrupa Süper Lig'i askıya alındı! Kaynak: Sky sports.

Bunun yanı sıra katılanlar arasında da geri çekenler de var. Bunlar; liverpool, manu, manchester City, tottenham, arsenal ve Chelsea.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence bu organizasyon olsaydı, ilk başlarda reyting inanılmaz yüksek olacaktı ama sonrasında lig maçı gibi sıradan bir şey olacaktı ve eskisi gibi çayımızı, kahvemizi, mısırımızı, çekirdeğimizi hazırlayıp heyecanla maçı izlemeyecektik ve maçlara olan ilgi normalden aşağıya düşecekti.

Zaten ben bu olayın patlayacağını tahmin etmiştim, kim UEFA'ya ve FIFA'ya karşı gelebilir ki? Tamam, para olabilir ama para her şey değil. İşin içinde prestij de var, marka değeri de var. Sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum.

İyi ki oldu yoksa futbolun sonu gelmişti.

Florentino Perez'e suikast olarak yorumladım. Böyle olacağı belliydi zaten. Bir anda dönüş yapmaları ilginç normal şartlarda.

Bence karşı gelemedikleri güç UEFA ya da FIFA'dan ziyade, taraftar gücüydü. Özellikle İngiltere'de çok büyük tepki geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı