Avrupa & Türkiye & Düşünceleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar tebrikler böyle devam edin siz. Ülkenizi, Cumhurbaşkanımızı ve Dinimizi kötüleyerek ülkeyi kurtardınız. Komşu ülkelere bakın. Hangisinin ekonomisi iyi bizimki kadar ? Adamlar bir bir ya savaşa giriyor yada batıyor. Yunanistan battı. Güney doğudaki ülkeleri desen iç savaş. Bu karmaşanın içinde Türkiye'nin krize girmemesi bile gücünü belli ediyor. Türkiye geleceğin merkezi. Türkiye'yi savaşa çekmek isteyen çok ülke var. 2023'de süper güç olmayacak. 2023'de daha da hızlı bir şekilde güçlenecek. Bu hızla gidilirse 2050 gibi ilk 3'e girecek benim düşüncelerime göre. Avrupa batıyor. AB'ye girilmemeli. Avrupa iyi birşey olsaydı İngiltere çıkmazdı :) Yakında diğer ülkelerde tek tek çıkacaktır. Türkiye eski gibi değil. Yerli üretim arttı. Yerli yazılımlarımız hızla gelişiyor. MPT-76, Altay, Atak gibi büyük projeler üretildi. Adam bunları görmüyor ama gidiyor cumhurbaşkanına laf atmaya çalışıyor :)

Selamlar, görüşüne saygın var kardeşim. Lakin eminim görmediğin farklı şeyler var, ak partiye ait belediyelerde bulundun mu? Görev yaptın mı? Ben bahsetsem çok uzun yazmam gerekiyor ama şöyle özetleyeyim hepsi gerçekten hırsız. Bak ben bunu rahatlıkla söyleyebilirim, milletin parasıyla süper güç olacağız yalanları Türkiye'yi büyütmez. Ayrıca ben bir Türkçü olarak zaten ülkemin ilerlemesini isterim, gerçekten gurur duyacağım bir cumhurbaşkanımın olmasını isterim. Elbet gurur duyulacak tarafları vardır, zaten başka ülkelere gidip veyahut başka ülkelerden ülkemize misafir gelen kişilere hükümetimizi kötülemek acizliğimizi gösterir. Ben elimden geldiği kadarıyla ''Devlet büyüklerimiz'' diyorum ama inan öyle değil. Gerçekten, sana hak veriyorum anlıyorum. Evet bu ülkeye çok faydaları dokundu Allah razı olsun şu millet için bir fidan bile diken kim varsa Allah razı olsun lafımız yok, ama görmezden de gelmek saçma olur. Yolsuzluklar, hırsızlıklar kol geziyor. Yani bir yandan düzen bu dünya kanunu bu diye düşündüğünde olması da normal gibi, açıkçası çok karışık bir durum maalesef. Ben zaten Avrupayı ve Medeniyetini sevmediğimi nefret ettiğimi belirttim. Kahrolsunlar bana sorarsan yaptıkları kötülükler için. Ama dürüst olmak gerekirse bizden kat ve kat ilerideler. Ben yine seni anlıyorum diyeyim, çünkü sen beni anlamayacaksın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, görüşüne saygın var kardeşim. Lakin eminim görmediğin farklı şeyler var, ak partiye ait belediyelerde bulundun mu? görev yaptın mı? ben bahsetsem çok uzun yazmam gerekiyor ama şöyle özetleyeyim hepsi gerçekten hırsız. Bak ben bunu rahatlıkla söyleyebilirim, milletin parasıyla süper güç olacağız yalanları Türkiye'yi büyütmez. Ayrıca ben bir Türkçü olarak zaten ülkemin ilerlemesini isterim, gerçekten gurur duyacağım bir cumhurbaşkanımın olmasını isterim. Elbet gurur duyulacak tarafları vardır, zaten başka ülkelere gidip veyahut başka ülkelerden ülkemize misafir gelen kişilere hükümetimizi kötülemek acizliğimizi gösterir. Ben elimden geldiği kadarıyla ''Devlet büyüklerimiz'' diyorum ama inan öyle değil. Gerçekten, sana hak veriyorum anlıyorum. Evet bu ülkeye çok faydaları dokundu Allah razı olsun şu millet için bir fidan bile diken kim varsa Allah razı olsun lafımız yok, ama görmezden de gelmek saçma olur. Yolsuzluklar, hırsızlıklar kol geziyor. Yani bir yandan düzen bu dünya kanunu bu diye düşündüğünde olması da normal gibi, açıkçası çok karışık bir durum maalesef. Ben zaten Avrupayı ve Medeniyetini sevmediğimi nefret ettiğimi belirttim. Kahrolsunlar bana sorarsan yaptıkları kötülükler için. Ama dürüst olmak gerekirse bizden kat ve kat ilerideler. Ben yine seni anlıyorum diyeyim, çünkü sen beni anlamayacaksın.
Ben seni anlıyorum. Ama çıkıpda şu hırsız bu hırsız demek küçük gösterir. Ak parti belediyelerinde öyle olaylar oluyor diyelim. Diğer partilerde olmuyor mu? Tabi ki hiçbir parti de olmamalı. Biri yaptı diğeri de yapsın demek çok yanlış olur. Avrupa teknoloji olarak bizden ileride. Bu tartışılmaz bir gerçek. Yalnız Avrupa ahlakına karşıyım. Maalesef Avrupa'dan teknolojiden çok nerede ahlaksız işler varsa onları örnek alıyoruz. Avrupa'dan alınacak tek iyi şey teknoloji, sanat. Adamların düzenli hayatı yok. Aile bağları yok denecek kadar az.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı