Avusturya Başbakanı:"Türkiye Afganlar için doğru yer"

Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Afgan mülteciler açısından Almanya, Avusturya ya da İsveç’tense Türkiye’nin sığınmak için daha doğru yer olduğunu söyledi…
Göç yoluyla Avrupa’da İslamcılığın artmasından da endişe duyduğunu söyleyen Kurz “Bu hasta ideolojiyi Avrupa’ya ithal etmek istemiyorum” diye konuştu.
Kurz, Haziran ayında Viyana’da 13 yaşındaki bir kız çocuğunun genç Afgan erkekler tarafından uyuşturucu verilerek istismara uğradığı ve öldürüldüğünü hatırlattı.
Kaynak
Millet gelmesinler diye uğraşıyor biz buyur ediyoruz. Sonra avrupa bizi kıskanıyor......

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

“Bu hasta ideolojiyi Avrupa’ya ithal etmek istemiyorum”
Çok haklı, bence de burada dursunlar. 3-4 yıla Avrupa'ya kalıcı göç planlarım var, bir de orada karşıma çıkmasınlar.

Bu iğrenç, aşşağılık insanları alırsak bizimle tabi dalga geçerler. Bende diyorum, burası bir kaçak göçmen için, pardon pardon, Türk olmayan her insan için ideal bir ülke.

(Evet, ırkçıyım. Şimdi ne diyeceksiniz ? Türkleri öldürüyor bu lanet ırklar. Siz de gelmesini savunduğunuz için o zaman ırkçısınız. Türk sevmeyen bir ırkçı.)
O adam genç kızın tacize uğradığından bahsetmiş, fakat hiç bizim kadınlarımızdan bahsedilmiyor. Çünkü Türkiye'de insan canı önemsiz. Bir kaç pis Türk ölüyor sonuçta değil mi :( onlara göre tabii ki.
(Evet, habire silip silip tekrar yazıyorum. Korkuyorum.)

Son düzenleme:
Adamlar haklı, bizim liderimiz sözde dünyaya restini çekiyor ama, Merkel'in tek bir sözüyle korkudan ülkeye sığınmacı doldurmayı biliyor. Kapıyı açmaya korkuyor. Afgan, Suriye arapları kadar pis bir millet görmedim.

Aşırı sağcılık hasta ideoloji değil zaten : )

Peki sayın başkan.

Geri
Yukarı