AW2521h ayarları veya öneri

Mert Yavuz123

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba bazı arkadaşlar alınır mı gereksiz vs tarzı yorumlar yapmadan önce gerçekten istediğim için aldım 240Hz olanıyla aynı fiyattı internetten arastırdığım kadarıyla daha iyi olduğunu hissettim ve aldım şu an gerçekten çok memnunum alalı daha 1 gün oldu. İleride bu görüşüm değişir mi bilmiyorum. Gerçekten gözüm rahatladı. ( eski monitörüm ASUS VG248qe)

Asıl sormak istediğim özellikle daha önceden kullanmış, hala kullanan veya ayarları hakkında bilgisi olan arkadaşlardan genel olarak tiyor veya kullanım şekli açısından öneri rica edecektim.
@LaMorte

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende gecen hafta aldım monitörü ve çok memnunum ama internette pek bir ayar göremedim. Tek yaptığım eco modu kapatıp G-Sync Esports moduna almak oldu. Bende takipteyim yapmamız gereken ayar varsa bilmek isterim.

Dostum kusura bakma herkesten ümidi kestiğim için bakmıyordum bile konuya yeni gördüm. Bende aynı şekilde Nvidia control panelden G-sync kapatıyorum. Full Performansa alıyorum oyuna giriyorum fakat. Bir konuda seninde fikrini almak isterim konu hakkında link bırakıcam daha günce olduğu için ordan devam edebilriiz.

Sence nasıl olmalı 240hz yapıp ULMB mi açmak mantıklı yoksa 360hz ayarlarla devammı .
Bende gecen hafta aldım monitörü ve çok memnunum ama internette pek bir ayar göremedim. Tek yaptığım eco modu kapatıp G-Sync Esports moduna almak oldu. Bende takipteyim yapmamız gereken ayar varsa bilmek isterim.

Geri
Yukarı