AWP Lightning Strike fiyatı artar mı?

Marlon07011

Hectopat
Merhaba kullandığım AWP'nin fiyatı düşüyor ve değiştirmek istiyorum. AWP Lightning Strike almayı düşündüm sizce potansiyelli bir skin midir fiyat açısından yani artma potansiyeli var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Yılda dolar bazlı fiyatı 2 kat arttı fakat aynı dönemde çoğu skinin fiyatı yükseldi. Şu aralar +-10 dolar oynuyor, herhangi bir yükselme olmadı. 6 yıldır envanterimde ve yatırımlık bir skin olmadığını söyleyebilirim. Absürt bir ilgi çekme durumu olmazsa ileriye dönük, fiyatı sabit kalır veya çok az yükselir.

1 Yılda dolar bazlı fiyatı 2 kat arttı fakat aynı dönemde çoğu skinin fiyatı yükseldi. Şu aralar +-10 dolar oynuyor, herhangi bir yükselme olmadı. 6 yıldır envanterimde ve yatırımlık bir skin olmadığını söyleyebilirim. Absürt bir ilgi çekme durumu olmazsa ileriye dönük, fiyatı sabit kalır veya çok az yükselir.

Fiyatta bir düşme olmaz değil mi?

Fiyatta bir düşme olmaz değil mi?
Dolar Türk Lirası karşısında değer kaybederse elbet düşer ama dolar bazlı -25 dolardan fazla oynadığını görmedim. Tabi ki, şu anki şartlar için geçerli bu dediklerim, cs go pazarını etkileyecek herhangi bir önemli güncelleme de elbet aşırı değişiklikler olacaktır fiyat konusunda. Orasını zaten bilemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı