Axcess ps-2003-bd

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Axcess’in emektar PlayStation 2 için piyasaya sunduğu gamepad’i PS-2003-BD model adına sahip ve üç adet AAA kalem pil ile çalışıyor. İlk başta her ne kadar bizim de aklımıza pil masrafı gelse de bu işi şarj edilebilir piller satın alarak kolayca çözebilirsiniz. Tabii cihazı daimi kullanabilmek için altı adet AAA pil almanız şart zira ürünün kendisi pilleri şarj edemiyor, yani piller bitince diğer pilleri takacaksınız. PS3’ün gamepad’leri gibi USB’den hem oyna hem şarj et yok. Ürünün PS2’nin yanında PC için de uyumlu olduğunu belirtelim. Bu bağlamda USB bağlantısını yapmanız yeterli. Sürücüler otomatik olarak yüklendikten sonra tek yapmanız gereken pad’in altındaki açma tuşunu kullanarak cihazı devreye sokmak. Kullanım konusunda geldiğimizde dijital yön tuşlarının birleşik olması özellikle Street Fighter gibi tuş kombinasyonu gerektiren oyunlarda bir sorun teşkil edebilir. Tabi ben analog kullanıyorum derseniz cihazın analog tuşları kavramaya uygun ve gayet başarılı. Hoş, eğer bir Street Fighter psikopatı iseniz sizi ancak bir arcade joystick paklar. Ürünün üç adet pilini taktıktan sonra biraz ağırlaştığını ekleyelim. Gamepad’in kenarında yer alan yumuşak plastikler ise daha iyi bir kavrama sunuyor. Sonuç olarak fiyatına göre gayet başarılı olan ürün ile bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz.

bit pazarından almam ile elime geçti siz saygı değer yöneticimizin açtığı konu başlığından başka bir konu bulamadım.. cihazda bir usb girişi yok 2.4 ghz wirelles yazıyor cihaz çalışıyor ama pc ile nasıl eşlerim nasıl yaparım bilmiyorum umarım hala aktifsinizdir ve bu mesajımı görürsünüz ilgi alakanızdan dolayı saygılarımı sunar esenlikler dilerim

Yeni konular

Geri
Yukarı