Elektronik Axen 50" 4K WebOS TV 5099 TL!

"Panel boe cell'dir" derken bir ihtimalden bahsediyorsunuz ama sonuna "kesin" ekliyorsunuz. Emin misiniz, değil misiniz?

Emin değildim ama bu marka kötü olduğu için ya boe ya hkc kullanır bu panelde bayağı kötü ama boeden daha iyi ama çok bir performans beklemeyin. Yanma yapıyor genelde bunlar kronik sorunlu Çin üretimi. Siyahlar gerçekten kötü oluyor alan arkadaş Netflix'de karanlık odada izlediğinde anlar demek istediğim problemi.

TV bugün geldi. Parasının hakkını dibine kadar veriyor. Görüntü ve ses kalitesi muazzam. Kumanda bir tık hoşuma gitmedi sadece o da alışınca çözülür. Tavsiye ederim.

TV bugün geldi. Parasının hakkını dibine kadar veriyor. Görüntü ve ses kalitesi muazzam. Kumanda bir tık hoşuma gitmedi sadece o da alışınca çözülür. Tavsiye ederim.
Ben de aldım. Pazartesi günü geldi (büyükşehir farkı sanırım).
+1 yıl ek garanti hediyeymiş. O yüzden servisi bekledik. Sağolsunlar Çarşamba günü gelip ücretsiz kurdular.
WebOS kullanımı hoşuma gitti. HD ve UHD yayınlarda görüntü kalitesi fena değil.
Uydu kanallarında istemediklerimi silemiyorum. Sadece bu yanı hoşuma gitmedi. Şimdilik o kanalları atlatıyorum.

Ben de aldım. Pazartesi günü geldi (büyükşehir farkı sanırım).
+1 yıl ek garanti hediyeymiş. O yüzden servisi bekledik. Sağolsunlar Çarşamba günü gelip ücretsiz kurdular.
WebOS kullanımı hoşuma gitti. HD ve UHD yayınlarda görüntü kalitesi fena değil.
Uydu kanallarında istemediklerimi silemiyorum. Sadece bu yanı hoşuma gitmedi. Şimdilik o kanalları atlatıyorum.
Ben Digitürk ile kullanıyorum. Uydu cihazın kumandasına tanımlı. Görüntü kalitesi beklediğimden çok çok iyi. Her açıdan net solmayan bir görüntüsü var. Ses kalitesi muazzam iyi. Aşık oldum cihaza.

Çok teşekkür ederim. Hep android kullandım. Almayı düşünüyorum webos ilk deneyimim olacak.
WebOS sürümü eski ama hocam :( WebOS 4.40.25 sürümü yüklü içinde. 2022 itibariyle güncel sürüm WebOS 7.

Geri
Yukarı