Elektronik Axen 50" 4K WebOS TV 5099 TL!

WebOS 4.30.40 sürümü ile geliyor.
Ayarlar => Destek bölümünden Yazılım Güncelleme'ye girip mevcut olan 4.40.25 sürümüne yükseltiyoruz.
Hocam ses ayarlarını kurcalıyordum. ClearVoice III ayarını açınca ses daha bir güzel oldu. Bir deneyin isterseniz.

TV işiyle uğraşıyorum webOS olması çok iyi ama panel boe celldir kesin tavsiye etmem almanızı Netflix'de falan yanma yapar vb sorunlarla çok uğraşırsınız.

Boe paneli neden bu kadar kötülediniz hocam sebebini merak ettim. Vestel 65UA9090 modelini kullanıyorum boe IPS panel harika bir görüntü sunuyor.

WebOS ve Android mağazalarında TOD uygulaması var. Digitürk'e ait...
Film, dizi ve (spor hariç) kanallara ücretsiz erişim veriyor.
Sadece bir hesap oluşturmak yeterli. Herhangi bir ödeme, kart bilgisi girmeye falan gerek yok.

Hocam ses ayarlarını kurcalıyordum. ClearVoice III ayarını açınca ses daha bir güzel oldu. Bir deneyin isterseniz.
Merhaba bende vatanın internet sitesinden aldim cihazi 2 gün önce indirimle 5600 bankkartla 500 daha indirimle 5100 e benim size sorum size cihaz nerden geldi bana vatan adana cukurova şubesinden gonderiliyor ben zonguldaktayim adana cok uzak bana yakin yerlerde stok varken anliyamadim

Siz hangi modeli tavsiye edersiniz yazılım güncellemesi olan
Fiyattan önce markaları ve şikayetleri incelersen, kore markalarındaki fırsatlar daha makul olacaktır.
Bu ürünlerde fiyatların ucuz olmasının sebebi kalite yoksunu kalmaları, bu da tercih sebebi olmalarını sağlıyor. Ne panelde ne de yazılımda yeteri kaliteye az verip ulaşamamak kabulse lafım yok.

En uygun webOS TV'lerden. 6 ayda gördüğü en düşük fiyattan satılıyor. Şu anki fiyatı Hepsiburada'da 5999 TL. Satıcı Vatan Bilgisayar.

Güzel cihaz, alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı