Axen AX55UAL402 alınır mı?

Genelleme yapmayı sevmem hocam ama Axen markasının çok kötü bir marka olduğunu düşünüyorum. PS5 için demişsiniz. Axen'in hangi televizyonunu gördüysem, deneyimlediysem pastel boya gibi renkleri. Yansıma yapıyor, güneşte izlenmiyor.

Hele bir de PS5 söz konusu ise, bu televizyonlarda tepkime beklemeyin mesela. Gecikme olur illa ki. Ama dediğim gibi genelleme yapıyorum. Belki de bu modeli iyidir ki sanmıyorum.

Genelleme yapmayı sevmem hocam ama axen markasının çok kötü bir marka olduğunu düşünüyorum. PS5 için demişsiniz. Axen'in hangi televizyonunu gördüysem, deneyimlediysem pastel boya gibi renkleri. Yansıma yapıyor, güneşte izlenmiyor.

Hele bir de PS5 söz konusu ise, bu televizyonlarda tepkime beklemeyin mesela. Gecikme olur illaki. Ama dediğim gibi genelleme yapıyorum. Belki de bu modeli iyidir ki sanmıyorum.

4K 60 FPS oyun oynamak istiyorum beklentim bu peki Vestel TV leri önerir misiniz?

4K 60 FPS oyun oynamak istiyorum beklentim bu peki Vestel TV leri önerir misiniz?
Belirli modelleri güzel diyorlar ama ucuza kaçmayın bence hocam PS5 keyfinizi baltalamayın. Salona öylesine almayacaksınız çünkü bu TV'yi gördüğüm kadarıyla.

Belirli modelleri güzel diyorlar ama ucuza kaçmayın bence hocam PS5 keyfinizi baltalamayın. Salona öylesine almayacaksınız çünkü bu TV'yi gördüğüm kadarıyla.

Oturma odasına alacağım ama 5500 TL Max. Maalesef.
Bu nasıldır? https://www.hepsiburada.com/vestel-...cili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000QJJY9

Yeni konular

Geri
Yukarı