Axess Öğrenci ile Spotify, Netflix ve YouTube Premium Ödemelerine 46 TL Chip-para

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Axess Öğrenci ile aylık toplam 300 TL ve üzeri internet alışverişine, Spotfiy, Netflix ve YouTube Premium ödemelerin için toplam 46 TL chip-para hediye! Axess Mobil’den “Hemen Katıl”, dizi, müzik ve eğlence keyfini katla!

Ayrıca Akbank FAV'lı iseniz Spotify, Netflix ve YouTube Premium için %100 iade alıyorsunuz. Kısacası hem üyelikler bedava oluyor hem de 46 TL kâr etmiş oluyorsunuz.

Düzenli bir kampanya olsaydı veya bu tarz düzenli bir kampanya sunsalardı Papara'ya, Tosla'ya rakip olabilirlerdi. Gene de güzel fırsat.

Zaten düzenli bir kampanya. Bir senedir devam ediyor ve daha da devam edecek.
Bunu bilmiyordum. 1-30 Kasım yazıyordu. O zaman iyiymiş gerçekten.
Akbank'ın Tosla'ya rakip olmasına gerek yok çünkü Tosla da Akbank'ın bir şirketi olan Aköde'ye ait.
Firma olarak değil de kart olarak demiştim. Pek anlatamamış olabilirim 🙃

• Beğen
İfadeler: Tim
Bu Axess Öğrenci'nin banka kartı yok değil mi? Sadece kredi kartları için geçerli sanırım.

Akbank Kart için Akbank FAV var. Onda sadece %100 iade yapılıyor.
Evet hocam ama sanırım maksimum 27₺. Ayrıca Akbank FAV'a katıldım ve 250₺ para girişi istedi benden IBAN'dan 251₺ attım kendi başka bir bankamdan fakat hala aktif olmadı, yine 250₺ atın diyor. Akbank müşteri hizmetlerini kaç kere aradıysam sürekli talep oluşturuyorlar her talepte de saçma saçma cevaplar veriyorlar. Hiç çözüm odaklı değiller.

250 TL göndermeniz yeterli. 25000 TL bile gönderseniz 250 TL gönderin yazıyor orada. Orayı önemsemenize gerek yok.
Anladım hocam o zaman aktifleşti yani bir problem yok o yazının yazmasında. Çok teşekkürler.

• Beğen
İfadeler: Tim
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı