Axle GTX 750 Ti G-Sync destekliyor mu?

OyunFatihi

Hectopat
Bende axle GTX 750 Ti var hep satış sitelerinde G-Sync ready diyor. Ama ekran kartının çıkışında HDMI yazıyor. Oradan dısplay takabilir miyim? Destekler mi? Benim düşüncem bir Free Sync monitör alıp Display Port'tan çalıştırmak. Ekran kartının sürücüsü destekliyor ve hep özelliklerinde G-Sync ready yazıyor. Ama HDMI çıkışı var. Çok KaRAR'sız kaldım şimdi ben bir Free Sync monitör alsam G-Sync kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende axle GTX 750 Ti var hep satış sitelerinde G-Sync ready diyor. Ama ekran kartının çıkışında HDMI yazıyor. Oradan dısplay takabilir miyim? Destekler mi? Benim düşüncem bir Free Sync monitör alıp Display Port'tan çalıştırmak. Ekran kartının sürücüsü destekliyor ve hep özelliklerinde G-Sync ready yazıyor. Ama HDMI çıkışı var. Çok Karar'sız kaldım şimdi ben bir Free Sync monitör alsam G-Sync kullanabilir miyim?

750 Ti destekliyor ama dediğin gibi monitöre DP ile bağlarsan çalışır.

G-Sync desteklediği belirtilmiş. Fakat ekran kartı çıkışında DP bağlantısı belirtilmemiş yok görünüyor. DP bağlantısı olmadan açılmıyor çünkü.
evet bende o yüzden dedim g sync destekleyip nasıl dp portu olmuyo anlamadım
yada hdmı girişinden mi takılıyo
750 Ti destekliyor ama dediğin gibi monitöre DP ile bağlarsan çalışır.
hdmı girişindenmi takılıyo acaba
Kullanabilirsiniz.
dp kablosunu nasıl takıcam

G-Sync için modül bulunduran bir monitör alman gerekiyor. FreeSync destekli bir monitörde G-Sync aktif etmek için GTX 10 serisi ve üstü bir karta ihtiyaç var.

Evet bende o yüzden dedim G-Sync destekleyip nasıl DP portu olmuyor anlamadım
Ya da HDMI girişinden mi takılıyor

HDMI girişinden mi takılıyor acaba

DP kablosunu nasıl takacağım

DP'nin girişiyle HDMI girişinin aynı olduğunu sanmıyorum. Öyle bir ekran kartı görmedim hiç. Bir arkadaşın varsa DP kullanan alıp bir oluyor mu diye dene. Boşuna para vermemiş olursun.

Bağlantıyı HDMI ile yapabilirsin ama G-Sync kullanamazsın. G-Sync monitörler pahalı cihazlar, uygun olanlar Adaptive Sync/FreeSync olanlar. Önceki mesajda da belirttiğim üzere GTX 750Ti ile o cihazlarda, kartta DP olsa bile G-Sync kullanılamaz. Epeydir monitörlere bakmadığım için öneriyi konuyla ilgilenen arkadaşlar yapsın.

bundan başka bulamadımhttps://www.trendyol.com/rampage/rm-244-flash-24-fhd-1ms-144hz-g-sync-freesync-hdmi-dp-led-gaming-oyuncu-monitoru-p-42577535?boutiqueId=565218&merchantId=104683
Bağlantıyı HDMI ile yapabilirsin ama G-Sync kullanamazsın. G-Sync monitörler pahalı cihazlar, uygun olanlar Adaptive Sync/FreeSync olanlar. Önceki mesajda da belirttiğim üzere GTX 750Ti ile o cihazlarda, kartta DP olsa bile G-Sync kullanılamaz. Epeydir monitörlere bakmadığım için öneriyi konuyla ilgilenen arkadaşlar yapsın.
yetersiz,zayıf mi kalır

Yeni konular

Geri
Yukarı