Ay Takvimi Yenı Yıl İndirimlerinde 34 TL'ye Oyun Önerisi

Xeytan

Hectopat
Yer
Cheyenne
Merhabalar,
Steam hesabımda 34 TL kaldı.
Orta-düşük sistemli oyun önerilerinize açığım, sıkmayan uzun saatler oynatabilecek oyunlar, şimdiden teşekkürler.
Aklımdaki oyunlar:
1- Northgard 12,50 (viking temalı olduğu için)
2- Age of Empires 2 ve Age of Empires 2 Definitive Edition 16,87.

Son düzenleme:
Forager: 12.80
Tatlış piksel bir hayatta kalma oyunu denebilir. Rahatlatıcı müzikleri var. Üret, kazan, genişle tarzında.
Katana Zero: 15.00
Üstün yetenekleri olan bir samuray ve onun ilginç hikâyesi. Oynanış ve müzikleri harika.
Retrowave: 6.20
Rahatlatıcı bir sonsuz koşu tarzında araba sürme oyunu. Kaliteli müzikleri var kafa dağıtmalık bir oyun.
Just Couse 2: 2.29
Just Couse serisinin ikinci oyunu. Pek yorumum yok.
Dead Cells: 24.00
Fiyatı biraz fazla ama harika bir oyun. İnsanı içine sürüklüyor.
Stardew Valley: 19.20
Rahatlatıcı ve saatlerce oynatan bir çiftlik oyunu.
Untitled Goose Game: 16.00
Bir kaz olmak. Hem de çok gıcık, sinsi ve tatlı bir kaz.
Feign: 17.55
Oyunda belirli roller ve görevler ile köyümüzü korumaya hainleri bulup köyden göndermeye veya masumları katlederek kazanmaya çalışıyoruz.
Totally Reliable Delivery Service: 12.50
Tamamen güvenilebilir kargoculuk servisi. İsterseniz gezip tozabilir isterseniz görev yapabilirsiniz.(arkadaş ile oynanabilir.)
The Stanley Parable: 12.00
Çok ilginç bir hikâyesi ile yaptığın seçimlerin aslında senin kararın olmadığını(?) gösteren bir oyun. (Türkçe dublaj yaması olması daha güzel kılıyor oyunu)
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Bazı oyunlarda (Katana Zero, Feign, Totally Reliable Delivery Service, Dead Cells ve Just Couse 2) mağaza sayfalarını ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz fazla açıklayamadım ben.

Son düzenleme:
Forager: 12.80
Tatlış piksel bir hayatta kalma oyunu denebilir. Rahatlatıcı müzikleri var. Üret, kazan, genişle tarzında.
Katana Zero: 15.00
Üstün yetenekleri olan bir samuray ve onun ilginç hikâyesi. Oynanış ve müzikleri harika.
Retrowave: 6.20
Rahatlatıcı bir sonsuz koşu tarzında araba sürme oyunu. Kaliteli müzikleri var kafa dağıtmalık bir oyun.
Just couse 2: 2.29
Just couse serisinin ikinci oyunu. Pek yorumum yok.
Dead Cells: 24.00
Fiyatı biraz fazla ama harika bir oyun. İnsanı içine sürüklüyor.
Stardew Valley: 19.20
Rahatlatıcı ve saatlerce oynatan bir çiftlik oyunu.
Untitled goose Game: 16.00
Bir kaz olmak. Hem de çok gıcık, sinsi ve tatlı bir kaz.
Feign: 17.55
Oyunda belirli roller ve görevler ile köyümüzü korumaya hainleri bulup köyden göndermeye veya masumları katlederek kazanmaya çalışıyoruz.
Totally reliable delivery service: 12.50
Tamamen güvenilebilir kargoculuk servisi. İsterseniz gezip tozabilir isterseniz görev yapabilirsiniz.(arkadaş ile oynanabilir.)
The Stanley Parable: 12.00
Çok ilginç bir hikâyesi ile yaptığın seçimlerin aslında senin kararın olmadığını(?) gösteren bir oyun. (Türkçe dublaj yaması olması daha güzel kılıyor oyunu)
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Bazı oyunlarda (Katana Zero, feign, totally reliable delivery service, Dead Cells ve just couse 2) mağaza sayfalarını ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz fazla açıklayamadım ben.

Katana Zero, Feign ve The Stanley Parable hariç hepsini oynadım hocam, teşekkür ederim önerileriniz için, Katana Zero'yu almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı