Ayak ağrıması

Akrabamın dukkanında çırak olarak işe başladım. Fazla ayakta duruyorum ve ayagımın içi, topugum ve bacağım agrıyor. Zamanla alışır mıyım buna? Hep boyle olursa çalışmıyacagım yoksa.
Bence bir kaç güne alışırsınız .
Vücut hemen adapte olamıyor her şeye hocam.
İyi çalışmalar❤

Akrabamın dukkanında çırak olarak işe başladım. Fazla ayakta duruyorum ve ayagımın içi, topugum ve bacağım agrıyor.

O ağrı acayip kötü bir ağrı. Yaşayan bilir.

Zamanla alışır mıyım buna?

Pek sanmam. Anca çok uzun süre çalışınca normal gelmeye başlayacaktır.
Bence birkaç güne alışırsınız.

Sen öyle san. O acı öyle bir acı değil.

Akrabamın dukkanında çırak olarak işe başladım. Fazla ayakta duruyorum ve ayagımın içi, topugum ve bacağım agrıyor. Zamanla alışır mıyım buna? Hep boyle olursa çalışmıyacagım yoksa.

O bir şey değil düğünlere garson olarak gidiyorduk 8 arkadaş sabah 8 gece 2-3 buluyor 10 dakika oturmadım toplasan gün sonu ayağımı yere bastığımda bıçak giriyor gibi bir his vardı 1 günde 250 TL almıştık ama 3 gün geçmedi o ağrı :D.

Dostum 6 gündür böyle.

O arkadaş bu acıyı bilmiyor herhalde. Bu acı şöyle; çalışırken her dakikada bir oturmak istiyorsunuz ama oturamıyorsunuz bu sizi sinir ediyor ve resmen içinizde deli oluyorsunuz. Öyle dehşet bir acı. Beyindeki sinirlere vuruyor. Ayakta uzun süre çalışmak zor bir şey.

O arkadaş bu acıyı bilmiyor herhalde. Bu acı şöyle; çalışırken her dakikada bir oturmak istiyorsunuz ama oturamıyorsunuz bu sizi sinir ediyor ve resmen içinizde deli oluyorsunuz. Öyle dehşet bir acı. Beyindeki sinirlere vuruyor. Ayakta uzun süre çalışmak zor bir şey.

Aşırı haklısın oturunca o agrı cıkarken de bır agrı oluyor fazla oturursan ayaga kalkınca dahda daha fazla agrı oluyor cinnet geçiriyor insan.

Geri
Yukarı