Ayak tırnağı düşerse çıkması ne kadar sürer?

Yusuf Turanx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim sol ayağımda ayak baş parmağım yarısından daha az bir kısmı biraz ayrılmış. Normalde tırnak yapışık gibi olur ya, benimki de böyle. Bu düşer mi? Düşerse de ne zaman çıkar? Bazıları 1 yıl veya 6 ay diyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayak parmağı ele göre daha rahat çıkıyor. Ben de böyle. Hatta ayak küçük parmaklarımı kaç kere söktüm bilmiyorum.
Elim 3 4 haftada ayak ise Max 2 hafta içinde düzelir. Eğer atmakta zorlanır ise doktor gidin çeksinler.

Ayak parmağı ele göre daha rahat çıkıyor. Ben de böyle. Hatta ayak küçük parmaklarımı kaç kere söktüm bilmiyorum.
Elim 3 4 haftada ayak ise Max 2 hafta içinde düzelir. Eğer atmakta zorlanır ise doktor gidin çeksinler.

Kanka benimkinin ayak baş parmağının ucunun küçük bir kısmının et ile arasında boşluk var zaten benim tınağım kan toplamıştı benimki galiba düşmez ha bir de doktora gidince narkozla bayıltıpmı çekiyorlar yoksa parmağa iğne vurupmu çekiyorlar yani herhangi bir acı hissediyor muyuz?

Arkadaşlar, benim sol ayağımda ayak baş parmağım yarısından daha az bir kısmı biraz ayrılmış. Normalde tırnak yapışık gibi olur ya, benimki de böyle. Bu düşer mi? Düşerse de ne zaman çıkar? Bazıları 1 yıl veya 6 ay diyor da.

Benim ayak tırnağıma elektrikli süpürge düştü ( şaka değil) 1 haftada çıktı tırnak 2,3 haftada uzadı yenisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı