Ayakkabı Hırsızı

Sanch

Hectopat
Daha fazla  
Bina olarak gayet memnunuz ayakkabıların ayakkabılıkta durmasından. Koku problemi vesaire olmuyordu. Giriş kapımız sorunluydu ve açık kalıyordu. Bu hırsız da gelip ayakkabı çaldı. Benim babamın 3 yıllık yırtık pırtık ayakkabısı, benim 100 liraya aldığımı kötü durumda ama gideri olan ayakkabıyı almış. Ya normalde umrumda olmaz bir şey olsa. Ama çalınınca sinir krizine girdim. Aşırı sinirlendim. Oysa annem zaten atacaktı onları. Eski diye. Bağış yapsak ayıp olur, o kadar diyeyim. Gitmiş bari hayrımız olsun diyelim. Tabii sorun bizde, önlem almadık. Yarın itibari ile kilit alacağız ayakkabılığa.

Kendi komşularınız bile çalabilir. Ben koymak istiyorum fakat kimseye güven olmuyor. Kilitli bir dolap iş görebilir.

Bir ara eve geç gelmiştim, ayakkabımı dışarıda unuttum. Evin içindeki dolaptaki ayakkabımı ise temizlemek için annem dışarı koymuş. 2 ayakkabıyı da hemen fırsattan istifade çalmışlar. 800 TL'ye yakın nakit paramın çalınması gibi hissettim...

Beni düşündüren diğer bir nokta ise, diğerlerine göre biraz daha eski olan ayakkabımı olduğu gibi bırakmaları. Şerefsizler bir de renk, model, marka seçerek çalıyorlar. Binadaki birkaç sakinin daha çalmışlar, yakaladığım yerde benden okkalı yiyecek.

Bir keresinde de camide cuma namazında ayakkabılıktan çalmışlardı ayakkabımı. Bir insan camiden ayakkabı çalacak kadar düşmemeli. İmamdan terlik istedim, öyle gittim eve...

Son düzenleme:
Bir ara eve geç gelmiştim, ayakkabımı dışarıda unuttum. Evin içindeki dolaptaki ayakkabımı ise temizlemek için annem dışarı koymuş. 2 ayakkabıyı da hemen fırsattan istifade çalmışlar. 800 TL'ye yakın nakit paramın çalınması gibi hissettim...

Beni düşündüren diğer bir nokta ise, diğerlerine göre biraz daha eski olan ayakkabımı olduğu gibi bırakmaları. Adamlar bir de renk, model seçerek çalıyorlar. Tam dayaklıklar...

Bir keresinde de camide cuma namazında ayakkabılıktan çalmışlardı ayakkabımı. Bir insan camiden ayakkabı çalacak kadar düşmemeli diyorum.
Size de geçmiş olsun.

2 ay kadar önce de benimkini çaldılar, o kadar para biriktirip almıştım. Öğlen yemeğine geldim eve okuldan, normalde içeri alırdım öyle bıraktım bi' 30 DK içinde gelip alıp gitti. Ben de aşırı sinirlendim. Umarım ölmüştür. Bunu hak ediyor, yok olsun gitsin. Cayır cayır yansın. Ne hakla yapar ki bunu?
Fakirsen çalmak zorunda değilsin. Ben de biriktirerek aldım ayakkabımı, ben çalıyor muyum? İşte böyle şerefsiz kişilikler çok dünyada. Umarım tez zamanda ölürler.

2 ay kadar önce de benimkini çaldılar, o kadar para biriktirip almıştım. Öğlen yemeğine geldim eve okuldan, normalde içeri alırdım öyle bıraktım bi' 30 DK içinde gelip alıp gitti. Ben de aşırı sinirlendim. Umarım ölmüştür. Bunu hak ediyor, yok olsun gitsin. Cayır cayır yansın. Ne hakla yapar ki bunu?
Vallah ben de kafamda linç hayali kurup durdum. İnternetten hırsız linç videoları izledim falan.

Beni düşündüren diğer bir nokta ise, diğerlerine göre biraz daha eski olan ayakkabımı olduğu gibi bırakmaları. Şerefsizler bir de renk, model seçerek çalıyorlar. Tam dayaklıklar...

Bir keresinde de camide cuma namazında ayakkabılıktan çalmışlardı ayakkabımı. Bir insan camiden ayakkabı çalacak kadar düşmemeli. İmamdan terlik istedim, öyle gittim eve...

Babamın da çalmışlardı ayakkabısını camide, istemsizce güldürdünüz. O da imamdan terlik istemişti, yaşayan çok demek ki böyle şeyleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı