Ayakkabı kırışıklık önleyici aparat

MeanIt

Centipat
Daha fazla  
Selam. Tonny Black TB251 ayakkabı aldım. Bu hiçbir yerinde bez olmayan beyaz modelini(görsel ekte). Haliyle bir zamandan sonra bu ayakkabıların ön kısmı kırılıyor. O yüzden ayakkabı kırışıklık önleyici almak istiyorum.
İki sorum var:
1) Bu ayakkabı kırışıklık önleyici aparatlar bu ayakkabıya uygun mudur yoksa sadece düztaban ayakkabılara mı uygundur?
2) Alacak olursam Shopier shoeprotection sayfasından mı alayım yoksa dolap uygulamasından creasestop sayfasından mı alayım? Creasestop mentollü koku önleyici yıkanabilir diyor, diğeri düz plastik yıkanabilir özelliği yok ama benim için öncelik daha iyi performans sunması. Shoeprotection'un Instagram'sı da var.
Şimdiden değerli yorumlar için teşekkür ederim.

Iyi geceler.

@AnotherJourney @BerkayZ87 @mm21 önceki ayakkabı başlığında soruma cevap verdiğiniz için etiketledim belki yine yardımcı olabilirsiniz diye

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221205_212100.jpg
    Screenshot_20221205_212100.jpg
    113,6 KB · Görüntüleme: 156
  • Screenshot_20221205_212016.jpg
    Screenshot_20221205_212016.jpg
    185,1 KB · Görüntüleme: 145
Son düzenleyen: Moderatör:

Tüm ayakkabılarım da bunu kullanıyorum. Numarana göre seçersin.
Epey topluyor ayakkabıyı.
Teşekkürler ama herhalde yanlış anladınız. Ben ayakkabının giymezken şeklini koruması değil giyerken ön kısmının çökmemesini sağlayan aparatları kastediyorum. Ekteki gibi

Teşekkürler ama herhalde yanlış anladınız. Ben ayakkabının giymezken şeklini koruması değil giyerken ön kısmının çökmemesini sağlayan aparatları kastediyorum. Ekteki gibi

Evet haklısın. Konu başlığına göre yazdım ben.
İstediğin ürünü zaten bulmuşsun sen. Resimde paylaştığın kırılma önleyici. Şahsen hiç kullanmadım.
Fakat bu ürünler standarttır. Alıp direkt kullanabilirsin.

Evet haklısın. Konu başlığına göre yazdım ben.
İstediğin ürünü zaten bulmuşsun sen. Resimde paylaştığın kırılma önleyici. Şahsen hiç kullanmadım.
Fakat bu ürünler standarttır. Alıp direkt kullanabilirsin.
Peki bir şey daha sorabilir miyim?
1 ayakkabı daha alacağım. 186 TL ye replika Nike Blazer mı alayım yoksa Flodan 223 TL'ye Salvano Class Hi 2Pr görsele koyduğum ayakkabıyı mı? Salvano ne kadar dayanıklıdır replika blazera göre ne kadar fazla dayanır hiç anlamam. (Not: Orjinal çakma takıntım yok) İki ayakkabıyı da eklere görsel ekledim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221206_115201.jpg
    Screenshot_20221206_115201.jpg
    256,8 KB · Görüntüleme: 89
  • Screenshot_20221206_115234.jpg
    Screenshot_20221206_115234.jpg
    125 KB · Görüntüleme: 132
Peki bir şey daha sorabilir miyim?
1 ayakkabı daha alacağım. 186 TL'ye replika Nike Blazer mı alayım yoksa Flodan 223 TL'ye Salvano Class Hi 2Pr görsele koyduğum ayakkabıyı mı? Salvano ne kadar dayanıklıdır replika blazera göre ne kadar fazla dayanır hiç anlamam. (Not: Orijinal çakma takıntım yok) İki ayakkabıyı da eklere görsel ekledim.

Ben Nike seviyorum. Bu zamana kadar hep orijinal Nike giydim. Bu yüzden Blazer seçerdim. Tabii bu tür seçimler kişiseldir. Sizin tarzınıza hangisi uyuyorsa onu alın. Flo'yu kaliteli bulmadığım için dayanıklılık konusu ikisi içinde eşit.

Hocam bu ürün biraz esnek bir üründür. Sizin ayakkabıya da olur herhalde plastik sonuçta. Mağazaları tek tek bilmiyorum ama kolay bir malzeme olduğu için çoğunun kalitesi aynıdır.

Hocam bu ürün biraz esnek bir üründür. Sizin ayakkabıya da olur herhalde plastik sonuçta. Mağazaları tek tek bilmiyorum ama kolay bir malzeme olduğu için çoğunun kalitesi aynıdır.
Yani şey için sordum biri ayakkabı içindeki kokuyu bir nebze de olsa önleme özelliğine sahip ve yıkanabilir özellikte artısı olarak (Creasestop olan), diğeri de tüm ayak numaralarına uygun ben de şuan 16 yaşımdayım ayak numaram büyüme eğiliminde karar veremedim fiyat olarak aşağı yukarı aynılar zaten

Yani şey için sordum biri ayakkabı içindeki kokuyu bir nebze de olsa önleme özelliğine sahip ve yıkanabilir özellikte artısı olarak (Creasestop olan), diğeri de tüm ayak numaralarına uygun ben de şuan 16 yaşımdayım ayak numaram büyüme eğiliminde karar veremedim fiyat olarak aşağı yukarı aynılar zaten
Kokuyu nasıl önlüyormuş ki? Açıklaması var mı? Dediğim gibi zaten yaptıkları malzeme o kadar sert değil ve şekli itibariyle bükülebilir.

Kokuyu nasıl önlüyormuş ki? Açıklaması var mı? Dediğim gibi zaten yaptıkları malzeme o kadar sert değil ve şekli itibariyle bükülebilir.
Satıcıya sordum Mentol sayesinde bir nebze önlüyormuş.
Dediğim gibi karar veremedim ayağım büyürse de bir anlamı kalmayacak. Ama arada sırada yıkama gerektirir mi bilmiyorum

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221206_183529.jpg
    Screenshot_20221206_183529.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 129

Geri
Yukarı