Ayakkabitr Instagram sayfası güvenilir mi?

jshell

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aayakkabitr adlı Instagram sayfasından replika ayakkabı almayı düşünüyorum. Bu siteden daha önce alışveriş yapan var mı? Shopier üzerinden de satış yapıyorlar EFT ile ödeme yapsam sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bilmiyorum ama ismi biraz çakma bir yer gibime geldi. Fazla tanınmıyorsa alışveriş yapmanızı önermem. Özellikle bu tarz replika ürünler satanlar dolandırabiliyor. Dikkatli olmanızı öneririm.

Merhaba arkadaşlar, aayakkabitr adlı Instagram sayfasından replika ayakkabı almayı düşünüyorum. Bu siteden daha önce alışveriş yapan var mı? Shopier üzerinden de satış yapıyorlar EFT ile ödeme yapsam sıkıntı çıkarır mı?
Ayakkabı Instagram'dan alınacak en son yerdir. Sırf havalı gözüksün diye ayak sağlığınızı risk etmeyin. Güvenilir olsa bile alınmaz benim düşüncem.

Shopier sayfasına baktım da arkadaş çakma ayakkabıyı da 600-700 TL'ye satmazsın artık. $20'lık ayakkabı bunlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben de almayı düşünüyorum Instagram'dan pabuckonagi var 3 çift 150 lira falan bakkala gidip gelmeye dağda bayırda gezmeye iyi olur diye düşünüyorum çünkü orjinaller 700 liradan başlıyor. O sayfaya bak istersen 1.5 m takipçisi ve fazlasıyla yorumu var.

Geri
Yukarı