Ayarlardan sürüm düşürme

Hocam peki bir şey sorabilir miyim size?
Bende önceden Note 8 Pro vardı telefoncuya veriyordum 100 TL'ye 2 saniyede Bootloader kilidini açıyordu. Bu cihazda da var mıdır acaba o yöntem?
Evet hocam mediatek işlemciler de açılabiliyor.

Evet hocam mediatek işlemciler de açılabiliyor.
Bl kilidini açacaksanız mi flash ile atmanız daha iyi olacaktır.

Evet hocam MediaTek işlemciler de açılabiliyor.

Ama onda G90 vardı bunda dimensity 1200 var.

Evet hocam MediaTek işlemciler de açılabiliyor.

Bl kilidini açacaksanız Mi Flash ile atmanız daha iyi olacaktır.

Hocam PC'ye ulaşımım yok şu anda hiçbir şekilde. Bootloader kilidini açsam gerisini hallederim bir şekilde. Endonezya kursam yeter bana. Xiaomi cihaz kullanacaksam sadece Endonezya sürüm kullanırım, eğer ki alacağım cihazın Endonezya sürümü yoksa almam o derece.

Ama onda G90 vardı bunda dimensity 1200 var.

Hocam PC'ye ulaşımım yok şu anda hiçbir şekilde. Bootloader kilidini açsam gerisini hallederim bir şekilde. Endonezya kursam yeter bana. Xiaomi cihaz kullanacaksam sadece Endonezya sürüm kullanırım, eğer ki alacağım cihazın Endonezya sürümü yoksa almam o derece.
Hocam bu yöntemi yaparak deneyebilirsiniz. Bl kilidi açmadan.
Not: Önermeyenlerde var karar size kalmış
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ayrıca beklemeden açılıp açılmadığını malesef bilmiyorum redmi note 11 pro 4g cihazımın beklemeden açıp kapatmıştım bl kilidini

Hocam bu yöntemi yaparak deneyebilirsiniz. Bl kilidi açmadan.
Not: Önermeyenlerde var karar size kalmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca beklemeden açılıp açılmadığını maalesef bilmiyorum Redmi Note 11 Pro 4G cihazımın beklemeden açıp kapatmıştım bl kilidini.

Hocam peki bu yöntemle denedim brick oldu diyelim. Fastboot ROM yükleyip tekrar kurtarabilir miyiz yoksa kurtarılmayacak dereceye gelir mi?

Bu yönetim ile doğru ROM'u kurarsanız sadece rocovery ye geçebilir wipe data yaparsınız sorunsuz şekilde açarsınız. Sadece verileriniz gidebilir.

Hocam veriler umurumda değil. Sürümde düşürmeyeceğim sadece arkadaşın yaptığı yöntem ile Endonezya sürüme geçeceğim. Eğer olurda brick olursa Fastboot ile ROM atınca düzelir mi?

Bu yönetim ile doğru romu kurarsanız sadece rocovery ye geçebilir wipe data yaparsınız sorunsuz şekilde açarsınız. Sadece verileriniz gidebilir.
Ama bazı kişiler sorun çıkabileceğini de söylüyor karar sizin ben denedim sorun olmamıştı.

Hocam veriler umurumda değil. Sürümde düşürmeyeceğim sadece arkadaşın yaptığı yöntem ile Endonezya sürüme geçeceğim. Eğer olurda brick olursa Fastboot ile ROM atınca düzelir mi?

Bl kilidi açıksa sorun olmadan atacağınız düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı