Ayarları en yükseğe çekmeme rağmen oyunlarda kenarlar çok tırtıklı ve titriyor

İşletim sistemi
Windows 10

KİMse kim

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance 16GB 3000MHz
Ekran kartı
RX 590 ARMOR 8G
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600x
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki şeyi yaşıyorum ve neredeyse her oyunda aynı sorun. Sadece 1-2 oyunda böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünle ilgili olabilir başka oyunlarda olmuyorsa ya da AMD'nin driverından keskinlik ayarlarıyla oynayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki şeyi yaşıyorum ve neredeyse her oyunda aynı sorun. Sadece 1-2 oyunda böyle bir sorunla karşılaşmadım.

V-Sync varsa açın bir de kenar yumuşatma ama FPS sınırlanabilir.

V-Sync varsa açın bir de kenar yumuşatma ama FPS sınırlanabilir.

Hepsi açık zaten ama çoğu oyunda oluyor.

Monitörünle ilgili olabilir başka oyunlarda olmuyorsa ya da AMD'nin driverından keskinlik ayarlarıyla oynayabilirsin.

2 senedir aynı monitördeyim ve daha yeni başladı böyle bir durum. AMD'deki keskinlik ayarı vesaire açtım X8 bile yaptım çok az bir değişme oldu.

Oyun optimizasyonu olabilir mi acaba?

GTA 5 optimizasyonu kötü bir oyun olamaz değil mi?

Şöyle bir saçmalık var bu olayı Subnautica ve Minecraft'ta yaşamıyorum ama GTA 5'te yaşıyorum ve üç oyunda yüksek ayarlarda. Ve diğer tüm oyunlarımda yaşıyorum.

GTA 5 optimizasyonu kötü bir oyun olamaz değil mi?

Şöyle bir saçmalık var bu olayı Subnautica ve Minecraft'ta yaşamıyorum ama GTA 5'te yaşıyorum ve üç oyunda yüksek ayarlarda. Ve diğer tüm oyunlarımda yaşıyorum.

Optimizasyon kötü anlamında demedim hocam optimizasyon için böyle oluyor olabilir.

Ayrıca GTA 5'i fazla büyütmeyin derim 7 yıllık oyun sonuçta grafikler hikaye oynanış detaylar çok iyi ama o kadar da büyütmeye gerek.

😃Hayranlığımızı GTA6 ya bırakalım 😃

Optimizasyon kötü anlamında demedim hocam optimizasyon için böyle oluyor olabilir.

Ayrıca GTA 5'i fazla büyütmeyin derim 7 yıllık oyun sonuçta grafikler hikaye oynanış detaylar çok iyi ama o kadar da büyütmeye gerek.

😃Hayranlığımızı GTA6 ya bırakalım 😃

Eskiden böyle bir şey olmazdı neden şimdi olmaya başladı onun için demiştim.

Bazı oyunlarda olup bazılarında olmuyorsa mantıkken oyunla alakalı olmuyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı