Ayda kaç kere mastürbasyon yapıyorsunuz?

Kaç kere ?

• Yılda 1

Oy: 10 3,6%
  • Ayda 1

Oy: 14 5,0%
  • Haftada 1

Oy: 33 11,9%
  • Hafta da birkaç tane

Oy: 110 39,6%
  • Ayda 15

Oy: 43 15,5%
  • Şu ana kadar hiç?

Oy: 32 11,5%
  • Hatırlamıyorum.

Oy: 36 12,9%

• Oy verenlerin toplamı
    278
Esasında ayda bir-iki kere yapmak (tabi ki kuru kuru değil, vajina ortamını simüle etmeye çalışarak; sıcak, kaygan ve ıslak bir ortam) en ideali. Kuru kuru ve sık sık yaparsan vücudun o duruma alışır, %90 erken boşalırsın. Ayrıca mastürbasyon, aşırı dopamin salgılatır. Vücudun aşırı seviyedeki dopamine alışır. Sonuç olarak da günlük aktivitelerden zevk almazsın. Tıpkı uyuşturucular gibi. Sık yaptığım sırada hayattan zevk almıyordum diyebilirim. Şu sıra duruldum biraz, hayattan azıcık da olsa tat almaya başladım.

Son düzenleme:
Günlük 10 posta.
Coomer
coomer.png

Son düzenleme:
2-3 günde 1 yapınca pek zevk vermediğini anladım o yüzden zorlayana kadar sınıra kadar yani, benim sınırımda 1 hafta, 1 haftadan sonra çıldırıyorum zor geliyor. Genelde 1 hafta yani. Abartmayın yani size zevk versin, gerçekten ihtiyaç duyduğunda yapmak daha da iyi geliyor.

Son düzenleme:
"Haftada birkaç" ı işaretleyenler, yapmaktan bıkmış ama zorunlu yapanlar. Ben de öyleyim, yapmak istemiyorum ama durduk yere ereksiyonlara giriyor. Bundan kurtulmanın yolunu da bulamadım. Dini yönden de düşünüyorum ama bana mısın demiyor hergele.

Geri
Yukarı