Aydın Sports 35 kg dambıl seti alınır mı?

Alınır da fiyatı biraz yükselmiş. Bunu almak yerine 1 aylık salon parası, salona gitseniz bununla 5 ayda yaşayacağınız gelişimi salonda 1 ayda yaşarsınız.

Hocam sporda kalp çarpıntısı oluyor ben de. O yüzden evde yapmak istiyorum.

O zaman alınır, evde hafif çalışmalar yaparsınız. Plakaların boyutları biraz oluyor içi demir olmadığı için ama çoğu hareket rahat yapılabilir. Markadan bağımsız bu ürünlerin çoğu aynı oluyor genelde. Yorumlara bakarak en fiyat performans olanını alabilirsiniz.

Hocam siz ne önerirsiniz 35 kg olarak?

Fiyatı en uygun olanı buymuş zaten ama yorumları pek iyi değil gibi. Tıpalardan çimento dökülmesi ve plakaların çatlak gelmesinden şikayet etmiş herkes. Özellikle bir marka söyleyemem ama yorumlardan okuyun siz karar verin. Bana kalırsa şehrinizde elden alsanız daha iyi. Benim yaşadığım yerde bunları satan dükkanlar var sizin de vardır muhtemelen. Orada alırken kontrol edip almak daha mantıklı geliyor.

2017 de 1 yıllık verdiğim ücret 1 aylık oldu vay bee.

En merdiven altı salonlar 300TL bandında şu anda. Eli yüzü düzgün salonlar 500TL'den başlıyor aylık :/

Fiyatı en uygun olanı buymuş zaten ama yorumları pek iyi değil gibi. Tıpalardan çimento dökülmesi ve plakaların çatlak gelmesinden şikayet etmiş herkes. Özellikle bir marka söyleyemem ama yorumlardan okuyun siz karar verin. Bana kalırsa şehrinizde elden alsanız daha iyi. Benim yaşadığım yerde bunları satan dükkanlar var sizin de vardır muhtemelen. Orada alırken kontrol edip almak daha mantıklı geliyor.

En merdiven altı salonlar 300TL bandında şu anda. Eli yüzü düzgün salonlar 500TL'den başlıyor aylık :/

Ne yazık ki :/

Yeni konular

Geri
Yukarı