Aydın'dan Kuşadası'na bisikletle nasıl gidilir?

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Aydın Efeler'de oturuyorum, bisiklet sürmede ustalaşınca Kuşadası'na gitmeyi düşünüyorum. 16 yaşındayım ama bildiğim kadarıyla bisiklet otoyolda kullanılmıyormuş, nereden gitmem gerek?
Şuradan bakabilirsiniz:
Haritalardaki sarı yollar otoyol mu oluyor?
Bana yol çıkartır mısınız? YouTube'da baktım, çoğu kişi Kuşadası'na falan gidiyor bisikletle. Ben de Aydın'da oturuyorum. 80 km falan var arada ama çoğu yer otoyol sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aydın'ın Kuşadası ilçesinde otoyol bulunmamaktadır. Otoyol 31 Aydın İzmir otoyolu kullanmayabilirsiniz.
  1. D550 Karayolu: Aydın'ın Efeler ilçesinden geçen bu karayolu İzmir'e gitmektedir. Kullanımı bedava olup ayrıca bisiklete açıktır. D550 Karayolu üzerinden düz giderek sırasıyla Aydın Efeler, İncirliova ve Germencik ilçelerini geçin. İzmir'in Selçuk ilçesinde Çamlık mahallesine geldiğinizde sola dönerek Aydın Kuşadası İzmir Selçuk Çamlık mahallesi yoluna girin ve yolu takip ederek Kuşadası'na varın.
  2. D525 Karayolu: D525 Karayolu bedava olup bisiklet kullanımına açıktır. Efeler'den D550 karayolu üzerinden ilk olarak Germencik'e giderek D525 Söke yolunun başladığı kavşaktan D525 karayoluna girin. Söke'ye varın. D515 Aydın Söke Aydın Kuşadası karayolunu takip ederek Kuşadası'na ulaşın. D515 karayolu bedava olup bisiklet kullanımına açıktır.

Geri
Yukarı