Aygıt sürücüsü yüklenmiyor ASUS Radeon RX580

Teşekkür ederim.
Donanım kimlikleri aiağıdakiler olan driverlarımı da güncellemek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
1. PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_86771043&REV_15
2. HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0887&SUBSYS_104386C7&REV_1003

Teşekkür ederim.
Donanım kimlikleri aiağıdakiler olan driverlarımı da güncellemek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
1. PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_86771043&REV_15
2. HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0887&SUBSYS_104386C7&REV_1003
Donanım kimliklerini Google'dan aratırsanız sürücüleri bulabilirsiniz.

google da aramayı denedim fakat bilgisayara yanlış birşey yapmak istemiyorum. Şu anda aygıt yöneticisinde aygıtınız güncel diyor fakat anakart setup uygulamasında tarihi geçmiş diyor. Karar veremedim.
Aygıt yöneticisinde belirttiğiniz donanımlar üzerinde ünlem işareti çıkmıyorsa donanımınız yüklüdür. Güncelleme içinde sağ tıklayıp "Sürücüyü Güncelleştir" seçeneğini kullanabilirsiniz. Tüm bunlara rağmen donanımınız düzgün çalışmıyorsa başka yöntemler denersiniz. Çalışıyorsa eğer yaptığınız işlemler yeterlidir.

Aygıt yöneticisinde belirttiğiniz donanımlar üzerinde ünlem işareti çıkmıyorsa donanımınız yüklüdür. Güncelleme içinde sağ tıklayıp "Sürücüyü Güncelleştir" seçeneğini kullanabilirsiniz. Tüm bunlara rağmen donanımınız düzgün çalışmıyorsa başka yöntemler denersiniz. Çalışıyorsa eğer yaptığınız işlemler yeterlidir.
şu an için çalışmasında herhangi bir sıkıntı yok. Sadece oyunlarda sürücülerinizi güncel tutun şeklinde bir tavsiye okudum onu yapmaya çalışıyorum. İlgi ve alakanız için tekrar teşekkür ederim.

şu an için çalışmasında herhangi bir sıkıntı yok. Sadece oyunlarda sürücülerinizi güncel tutun şeklinde bir tavsiye okudum onu yapmaya çalışıyorum. İlgi ve alakanız için tekrar teşekkür ederim.
Bahsettiğimiz sürücüler oyun performansına etkisi olmayacak ya da olsa bile gözle görülür etki yaratmayacak sürücüler olduğu için oyun konusunda endişelenmenize gerek yok. En önemlisi ekran kartı sürücüsüydü onu da indirip yüklediniz. Rica ederim. 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı