Aygıt Yöneticisi Xeon(R) sürücüsünde ünlem işareti

Enis Eren

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Oyunlarda kasma yaşadığımdan dolayı ekran kartı sürücümü güncellemeye çalışmıştım ama güncelleyememiştim. Laptop Video 2 Go adresinden kendime özel sürücüleri indirdim ve güncellemeyi yüklemeye başladım.

Uzun süre geçti ve defalarca denedim ama güncelleme yüklenmedi. Bu sebeple Aygıt Yöneticisinden sürücüyü el ile yükledim ve başarı ile yüklendi iletisini aldım. Ama Görüntü Bağdaştırıcıları sekmesine baktığımda ekran kartım orada yoktu. Biraz aşağı indiğimde "Xeon(R) işlemci e3-1200 v2/3. Nesil çekirdek İşlemci PCI Express kök bağlantı noktası - 0151" yazısında ünlem olduğunu fark ettim.

Sağ tıklayıp özellikler dediğimde ise "Kayıt defterindeki yapılandırma bilgisi eksik yada bozuk olduğundan Windows bu donanım aygıtını başlatamıyor. (Kod 19)" yazıyordu. Şu anda sadece Intel hd 4000 kullanabiliyorum ve diğer ekran kartım GT630M(Evet, Casper kullanıyorum.. Aldığım güne pişmanım). Ekran görüntüsü burada:

ZAdZPG.png

Yardım edebilirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı