Çözüldü Aygıt yöneticisinde AMD ekran kartının yanında ünlem işareti var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fakezhl

Decapat
Yer
Afganistanda big boss ile birlikte
Daha fazla  
Konuda belirtim gibi böyle bir ünlem işareti var. Bu sorun ilk başta şöyle: Oluştu bilgisayara format atmıştık, sonra bilgisayarcı, bilgisayarda olması gereken bir yazılım yüklemişti, ben de yükledim sonra AMD Radeon Graphics HD 8750'nin son güncelemesi geldi, çaktı sonra güncellemeye çalıştım, güncellenmedi. Sonra bir hata gelmişti, sanırım Radeon Software açtığım da driver kurulu değil ya da ekran kartı düzgün takılmamış diye bir uyarı gelmişti, neyse DDU falan kurdum. Sildim driverları, sonra kurdum driverları. Sonra 3 gün falan geçti AMD'nin yanında ünlem işareti çıktı ve (not: AMD software da silinmişti.)Harici yani AMD'ye geçemiyordum. (Oyunlarda ve diğer her şeyde)

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuda belirtim gibi böyle bir ünlem işareti var. Bu sorun ilk başta şöyle: Oluştu bilgisayara format atmıştık, sonra bilgisayarcı, bilgisayarda olması gereken bir yazılım yüklemişti, ben de yükledim sonra AMD Radeon Graphics HD 8750'nin son güncelemesi geldi, çaktı sonra güncellemeye çalıştım, güncellenmedi. Sonra bir hata gelmişti, sanırım Radeon Software açtığım da driver kurulu değil ya da ekran kartı düzgün takılmamış diye bir uyarı gelmişti, neyse DDU falan kurdum. Sildim driverları, sonra kurdum driverları. Sonra 3 gün falan geçti AMD'nin yanında ünlem işareti çıktı ve (not: AMD software da silinmişti.)Harici yani AMD'ye geçemiyordum. (Oyunlarda ve diğer her şeyde)

Bozuk kart bile takmış olabilir ismini değiştirip. Acaba olması gereken yazılımdan kastınız neydi? Driver Booster falan kuran bilgisayarcılar var.

Direkt kurun, olmazsa DDU kullanın.

Tamam deneyeceğim olmazasa sizin dedinizi yapacağım.
Direkt kurun, olmazsa DDU kullanın.

1606816157236.png

Bundan sonra nereye basıyım (bilgisayar 64 Bit Windows 7)
Onu yapacağını sanmam. GPU anakarta lehimli gibi duruyor.

Sürücüyü baştan kurmayı deneyin.

Olmadı DDU programında sadece AMD mi kaldırayım yoksa hepsinimi kaldırayım.
Lütfen geri dönüş yapın.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı