Aygıt yöneticisinde kamera aygıtını eklemek

Daha fazla  
Arkadaşlar aygıt yöneticime girdiğim zaman kamera aygıtım gözükmüyor bazen gözüküyor bazen gözükmüyor, gözükürken ismini gördüm ve ismi: Chicony USB 2.0 camera idi benim yapmak istediğim bu sürücüyü internette indirip aygıt yöneticime eklemek.

Soru: Aşağıda gördüğünüz gibi kamera aygıtım yok kamera sürücümü (aygıtımı) nasıl aygıt yöneticime eklerim?

1618936781423.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt Yöneticisi üzerinde görünmüyorsa ya taktığınız USB portu arızalıdır ya kamera arızalıdır ya da kameranın USB kablosunda temassızlık vardır. Kamerayı Aygıt Yöneticisi üzerinde gösterdikten sonra donanım kimliğini kopyalayıp yapıştırın ve bizimle paylaşın. Bu sayede size uygun sürücüyü verebiliriz.

Aygıt Yöneticisi üzerinde görünmüyorsa ya taktığınız USB portu arızalıdır ya kamera arızalıdır ya da kameranın USB kablosunda temassızlık vardır. Kamerayı Aygıt Yöneticisi üzerinde gösterdikten sonra donanım kimliğini kopyalayıp yapıştırın ve bizimle paylaşın. Bu sayede size uygun sürücüyü verebiliriz.

Hocam zoom da kamera açamıyorum ve laptopun kamerası, kusura bakmayın yazmayı untuttum.
Sürücüsü kurulu mu?
Hocam bazen görüyorum sürücüyü ve kullanıyorum çok nadiren ama bazen de yok oluyor aynı yukarıdaki resimdeki gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı