Ayıplı Ürünü İade Etme Süreci

Latasho

Kilopat
Makaleler
1
Methaba sayın arkadaşlar, geçen ayın son günlerinde şöyle bir konu açmıştım;

Özet geçecek olursam, Kasım 2017 tarihinde aldığım telefon, KNOX denilen sayacı 1 olarak atmış durumda. Benim de ilk defa bu konuyu açtıktan ve araştırdıktan sonra haberim oldu. Telefona, hiç ROM yüklemedim veya ROOT atmadım.

Şanssız bir insan olarak, telefonu bugün yollamadan önce, Perşembe günü ekran üstü düşürdüm ve sol üst tarafında küçük bir boya kalkması oluştu. Onun dışında herhangi bir çizik ve donanımsal kayıp yoktu. Bugün ise telefonu Delta Teknik Servis denilen servise iade için yolladım. Bu sayede rapor alıp Hepsiburada üzerinden talepte bulunacağım.

Şimdi arkadaşlar, bu telefon gerçekten ayıplı bir ürün. Boyası kalkmasına rağmen hala bir iade hakkım bulunuyor mu? Eğer teknik servis kabul etmez ise nereye başvurmalıyım? Ayrıca teknik servis, daha önce ROOT atmadığımı anlayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuç bulamazsan Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvurman gerekecek. Ama durduk yerde KNOX sayacının artması nasıl oldu anlayamadım. Root atmadıysan o sayacın artmaması gerekiyor. İlginç geldi bilemiyorum.

Sonuç bulamazsan Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvurman gerekecek. Ama durduk yerde KNOX sayacının artması nasıl oldu anlayamadım. Root atmadıysan o sayacın artmaması gerekiyor. İlginç geldi bilemiyorum.
Bana geldiğinde atmış durumdaydı. Yukarıdaki cümlem hatalı olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı