Aylık geliriniz ne kadar?

ghostrtr

Hectopat
Arkadaşlar iyi forumlar.

İnsanların gelirlerini hep merak etmişimdir. Çalışma fırsatım olmadığı için daha bazı şeyleri tecrübe etmedim. Eğer size göre özel değilse aylık geliriniz, mesleğiniz ve ne kadar çalıştığınızı bizimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. Ne kadar etik hiçbir fikrim yok. Eğer konuyu beğenmez ya da gereksiz görüyor iseniz kızgın atarak ifade edebilirsiniz. Konu hoşunuza gitti ise beğenerek ve paylaşım yaparak gösterebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Sadece babam çalışıyor. Memur 4-4.5 k. annem ara sıra gündelik gidiyor ortalama 5 k civarı

Pandemiden önce İngiltere'den GBP olarak kazandığım para 2250 - 2700 £ arasıydı, € olarak iş yaptığım Fransa'dan da 1650 € civarındaydı. Bunların yanında modelleme kütüphanelerinden yapılan satışlardan da 450-500 $ civarı ek kazancım oluyordu. Wargaming ile bir proje olduğu dönemde daha da artıyor.

Pandemi döneminde yarı yarıya düştü.

Not: Bunlar vergi öncesi gelirler, gelir vergisi sağlam ağlatıyor.

Pandemiden önce İngiltere'den gbp olarak kazandığım para 2250 - 2700 £ arasıydı, € olarak iş yaptığım Fransa'dan da 1650 € civarındaydı. Bunların yanında modelleme kütüphanelerinden yapılan satışlardan da 450-500 $ civarı ek kazancım oluyordu. Pandemi sırasında yarı yarıya düştü.

Avrupa'da mı yaşıyorsunuz? Yoksa Türkiye'den Avrupa'ya iş mi yapıyorsunuz?

Aylık gelir söylemek ayıp olduğu için aylık gelir söylemeyeceğim onun yerine babamın mesleğini söyleyeceğim. Şu anda terör savcısı ve klasik sabah 8 akşam 6 çalışıyor ama eve çok dosya getiriyor. Sıkıntısı bu şu anda. Resmen saat 9 gibi işi bitiyor. Hele nöbetçi olunca hiç göremiyorum.
Pandemiden önce İngiltere'den GBP olarak kazandığım para 2250 - 2700 £ arasıydı, € olarak iş yaptığım Fransa'dan da 1650 € civarındaydı. Bunların yanında modelleme kütüphanelerinden yapılan satışlardan da 450-500 $ civarı ek kazancım oluyordu. Wargaming ile bir proje olduğu dönemde daha da artıyordu.

Pandemi döneminde yarı yarıya düştü.
Hocam GBP nedir?

Babam aylık gelirini bize dahi söylemiyor. :D
Aylık gelir söylemek ayıp olduğu için aylık gelir söylemeyeceğim onun yerine babamın mesleğini söyleyeceğim. Şu anda terör savcısı ve klasik sabah 8 akşam 6 çalışıyor ama eve çok dosya getiriyor. Sıkıntısı bu şu anda. Resmen saat 9 gibi işi bitiyor. Hele nöbetçi olunca hiç göremiyorum.

Hocam GBP nedir?
Sterlin, yani İngiliz para birimi.

Hocam GBP nedir?
Sterlin.

Geri
Yukarı