Aylık geliriniz ne kadar?

Ailemle yaşıyorum. Aylık toplam gelirimiz emekli maaşlar dahil 9-10 bin lira. Eğitim ödemeleri ve kiraya çok para gidiyor.
Bakıyorumda herkes zengin, en az 10K'dan aşağı geliri olmayan az sayıda kişi var herhalde. Nerede bu ekonomik kriz, geçim derdi ? :D
Aylık 10k 4-5 kişilik aileler için para değil ki. Hele ev kira ise. Yapmak isteyip de yapamadığımız, almak isteyip de alamadığımız bir sürü şey var. Hele İstanbul'da yaşıyorsa bu aile...

Aylık 10k 4-5 kişilik aileler için para değil ki. Hele ev kira ise. Yapmak isteyip de yapamadığımız, almak isteyip de alamadığımız bir sürü şey var. Hele İstanbul'da yaşıyorsa bu aile...
Hocam benim kardeşim misiniz? Yoksa babam mı? Anne sen misin? Ne bileyim bizi tarif ettin sandım da. 4 kişiyiz ama 1, 2 ay bekleyip istediğimizi alabiliyoruz en azından.

Hocam benim kuzenim de güvenlik görevlisi 8-9k alıyor. Anlamadığım için soruyorum neden bu kadar fark var?
Guvenlik elemani degildir, mudur dur o. Mudur olsa bile zor ya.TR'de ki en yuksek guvenlik maasini aliyorum ben. Normalde 3k gecmez ucretler. Sizin kuzen yurtdisinda falan mi?

Geri
Yukarı