Aylık ne kadar mobil veri kullanıyorsunuz?

Var mı aramızda benim gibi birileri? Aylık 180 liraya sınırsız mobil tarife üyesiyim. Saçma sapan internet kurumlarına para kaptırmaktansa, telefonu bir modeme dönüştürmek mantıklı geldi nedense. Ev ve iş yerimde 4.5G sorunsuz olduğu için ortalama 80 Mbps hız alabiliyorum. Kısacası internetimi cebimde gezdiyorum. :)

Eki Görüntüle 756309
Hocam, hangi operatörü kullanıyorsunuz? Tarifenin linkini paylaşma imkanınız var mı?

Bataryayı ele alırsın durmaksızın hotspot açarsan. Geçen ay 30 GB falan gelmişti 33 GB kullanım yapılmış şimdi bitince gerektiğinde açacağım artık.
2 yılda bir telefon değiştiren birisiyim, zaten işim dolayısıyla haftada maksimum iki gün kendime vakit ayırabiliyorum. Elbette 7/24 kullanım sonucunda bataryayı avuçlamak mümkün. :)
Hangi operatörün üyesisiniz?
Vodafone.

Vodafone'un 10 GB'lik paketini kullanıyorum. Genel olarak 6-7 GB kullanıyormuşum. Hatta bir ara paketi 8'e mi düşürsem falan derken ''ulan öğrenci misin, 10 TL'nin hesabını yapıyorsun'' deyip boş verdim :D

652 GB kullanıp 2 GB de haber ver uyarısı, harika bir detay dostum :D
O ayarı hiç kurcalamadım inanır mısın? :D Ayda bir sefer uyarı veriyor zaten, üstte sürekli o uyarı olsa elbette limiti 1000GB falan yapardık. :D

Var mı aramızda benim gibi birileri? Aylık 180 liraya sınırsız mobil tarife üyesiyim. Saçma sapan internet kurumlarına para kaptırmaktansa, telefonu bir modeme dönüştürmek mantıklı geldi nedense. Ev ve iş yerimde 4.5G sorunsuz olduğu için ortalama 80 Mbps hız alabiliyorum. Kısacası internetimi cebimde gezdiyorum. :)

Eki Görüntüle 756309

10 GB kullanıyorum ben.

Hocam, hangi operatörü kullanıyorsunuz? Tarifenin linkini paylaşma imkanınız var mı?
Vodafone yanımda uygulaması üzerinden 2 yıl kalma sözünüze tarzı bir kampanyadan yapmıştım. Normal fiyatı 400 lira falandı sanırım.

Screenshot_20201129-184227_Yanmda.jpg
Screenshot_20201129-184311_Yanmda.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı