Aynada Kendi Resmimi Nasıl Çekerim?

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 165
  • Görüntüleme 14B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla o yolda gördüğün kırmençe tipler taş gibi kızları nasıl mı kaldırıyor ? Kültür ve kibarlıkla ! Zaten kızlar genelde 2 erkek tipini sever. Biri klasik para diğeri bilgili ve kibar erkekleri sever. Bak şu tipime. Normalde bir kız yoldan geçerken bakmayabilir sana ama mesela bir arkadaş grubunda o muhabbet hakkındaki bilgili ol ki kız hakkında "Ay ne kültürlü" falan fikir oluşsun. Sonra hep kibar ol. Altın kural hep kibarlıktır. Ben bu tiple bile 4 kız aynı anda götürüyorum şu an. İşin ucu "Kültür" ve "Kibarlık" ta. Ha bir de kendine has bir tarzın olsun. Bu çok önemli. Herkes gibi idol ve özenti olma. Kendin ol.
10603559_883433975018609_4992759286981471333_n.jpg

Ben kültürlü, düzgün, kibar ol değil de kendin ol, hayvan ol, odun ol yolunda ilerlemeyi tercih ediyorum. Halimden memnunum. Çoğu insan benim için önemsizdir. Kendilerini önemli sanıp konuşurlar (Örnek: Müdür, yardımcıları, okulda bir olay olduğunda başkalarının velileri) ama hiçbirinin dediği umurumda değil.

O yüzden çoğu insan dedim. Burada gerçekten çok güzel bir ortam var. Ne yalan söyleyeyim Recep Baltaş'ı ilk gördüğümde pek sevmemiştim. Videolarını izledikçe hayranı oldum. Sosyal'i öğrendim. Çok ceza aldım. Ama Sosyal'i bırakmadım, bırakamadım. Buradaki kişilerin düşünceleri benim için çok önemli.

O yüzden çoğu insan dedim. Burada gerçekten çok güzel bir ortam var. Ne yalan söyleyeyim Recep Baltaş'ı ilk gördüğümde pek sevmemiştim. Videolarını izledikçe hayranı oldum. Sosyal'i öğrendim. Çok ceza aldım. Ama Sosyal'i bırakmadım, bırakamadım. Buradaki kişilerin düşünceleri benim için çok önemli.
İtiraf etmek gerekirse bende hiç sevmemiştim. Babam ile teknoloji videoları karıştırıyorduk, Technopat denk geldi. Recep Baltaş ve Ali Güngör yine. Note 3 İnceleme idi heralde. Recep abiyi, telefon tanıtırken zevkten kuduruyor gibi gördüm. Hep böyle ağızda gülümseme, gülmekten dolayı kesik kesik konuşma, bazen güldüğüm de oldu. (Abi görüyorsan banlama fikirlerim değişti cidden). Daha sonralarda iş ciddileşti ve Technopat kariyerini geliştirdikçe hayran kaldım. ''Technopat'ı 2013 Ekim'den beri biliyorsun, neden Sosyal'e katılma tarihin 11 Ağustos 2014 ?'' diye sorabilirsiniz, çünkü Sosyal'i yeni keşfettim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı