Aynı ağda bulunmayan bilgisayara büyük boyutlu dosya nasıl gönderilir?

DerelictAccount

Centipat
Merhabalar. Benim 750 GB'den fazla dosya var ve aynı ağda bulunmayan bilgisayara göndermek istiyorum. Google Drive, OneDrive paralı olduğu için kullanamıyorum. Ücretsiz yolu var mı?

Yalnız senin gönderme yaptığın sırada diğer bilgisayarında alıyor olması lazım bir buluta yükleme gibi bir durum yok yani
1627398859497.png

Torrent oluştur dedikten sonra klasörü seçiyorsunuz masaüstünüze gelecek Torrent eklentili onu diğer bilgisayara gönderip indiriyorsunuz.
Öğrenciyseniz üniversite hesabınızda 1 TB onedrive vs. depolamanın da bulunması lazım belki haberiniz yoktur onu da kullanabilirsiniz.

Yalnız senin gönderme yaptığın sırada diğer bilgisayarında alıyor olması lazım bir buluta yükleme gibi bir durum yok yani
Eki Görüntüle 1119884

Torrent oluştur dedikten sonra klasörü seçiyorsunuz masaüstünüze gelecek Torrent eklentili onu diğer bilgisayara gönderip indiriyorsunuz.
Öğrenciyseniz üniversite hesabınızda 1 TB OneDrive vs. depolamanın da bulunması lazım belki haberiniz yoktur onu da kullanabilirsiniz.

Dediğiniz yöntemi denedim ama eşlere bağlanılmıyor diyormuş. Telefonuma denedim bende de aynı hatayı verdi. Torrent'ten başka yöntem var mı? Bu arada ben üniversiteye daha başlamadım.

Eşlere bağlanamıyor sebebi sizde Torrent'i kendi bilgisayarınızda açacaksınız seed etmeniz lazım
Siz gönderici olacaksınız diğeri alıcı.
İlk oluşturduğunuz Torrent'i siz açın açtığınızde seçenekler kısmına gelin klasörün olduğu yeri seçin indirme konumu olarak sonra dosyanın bütünlüğünü doğrulayacak sonra seed ediyor olacaksınız diğer tarafta indirebilecek.

Örneğin Göndereceğiniz klasör
D:\Program Files\spotify Burası Spotify'ın klasörünü gönderiyorsunuz.

İndirme konumu olarak
D:\Program Files Burayı seçin bir gerisini yani

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı