Aynı Altyapıda Farklı Operatör

Lakra

Centipat
Mevcut olarak Türk Telekom kullanmaktayım ancak başka bir operatöre geçmeyi düşünüyorum. Bulunduğum konumda Türk Telekom Fibernet altyapısı var. Turknet ile Millenicom'u sorgulattığımda iki ayrı hız ile karşılaşıyorum ancak tahminimce ikisi de bulunduğum bölgede TT altyapısını kullanıyor.

Aslında sorum şu; aynı altyapıdaki farklı bir operatöre geçmem durumunda ping sorunumum çözülür mü? Daha önce kesilme, ping veya indirme hızı sorunu yaşamadım. Son zamanlarda yüksek ping alıyorum ve TT müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum, fiyatları da bıktırdı artık bu sebeple yeni bir operatör arıyorum.

Hangisini önerirsiniz ve neden?

Altyapı Sorgulama yaptığımdaki sonuçlar aşağıda.

Millenicom

Millenicom.png

Turknet

Turknet.png

TürkNet kullanmıştım ve memnundum sadece şunu soracağım: TürkNet sitesinden alt yapı hızınızı sorgulattığınızda değerler nasıl?

Dediğin gibi ama ben ve çoğu kullanıcı alamıyor vermiyorlar özellikle TT örneğin ben 16MB almam gerekir ama 8MB görünce oha bu ne hız demeye başladım.

Çağrı kaydı açtırın olmadı ortam iyi olsaydı sözleşme örneği ile tüketici heyetine başvuru yapın derdim ama ortam sıkıntılı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı