Aynı gün içinde termal macun alınacak yer önerisi

Eren1661

Kilopat
Daha fazla  
Laptopun tozlandığını düşünürek temizlemek için açtım tahmin ettiğim gibi çok tozluydu. Termal macunu yeni değiştirmeme rağmen (yaklaşık 1-2 ay önce) macun kupkuruydu. Bugün acilen almam lazım aynı gün içinde alabileceğim bir yer var mı? Bilgisayarcı internette açık gözüküyordu ama kapalı. Bugün gün içinde 2-3 gibi açılma ihtimali var mı? Pazartesiye kadar sürmeden idare eder mi? Yardımınıza ihtiyacım var.

Bilgisayarcılar ve teknoloji mağazaları kapalı. En erken kargoyla alabilirsiniz. Ya da kapanmanın sonunu bekleyebilirsiniz. Termal macun sürmeden bilgisayarı 1 dakikadan fazla kullanamazsınız.
Vatan'da satıyorlar ama açık mı pek emin değilim
Kapalı Vatan mağazaları.

Laptopun tozlandığını düşünürek temizlemek için açtım tahmin ettiğim gibi çok tozluydu. Termal macunu yeni değiştirmeme rağmen (yaklaşık 1-2 ay önce) macun kupkuruydu. Bugün acilen almam lazım aynı gün içinde alabileceğim bir yer var mı? Bilgisayarcı internette açık gözüküyordu ama kapalı. Bugün gün içinde 2-3 gibi açılma ihtimali var mı? Pazartesiye kadar sürmeden idare eder mi? Yardımınıza ihtiyacım var.

Amazon'da Prime avantajları ile bazı ürünlerde aynı gün teslimat ürünler oluyor, göz gezdirin belki çıkar.

Bilgisayarcılar ve teknoloji mağazaları kapalı. En erken kargoyla alabilirsiniz. Ya da kapanmanın sonunu bekleyebilirsiniz. Termal macun sürmeden bilgisayarı 1 dakikadan fazla kullanamazsınız.

Kapalı Vatan mağazaları.

Eski macunu silmeden pazartesi gününe kadar idare etsem sonra alıp sürsem bir sorun olur mu?

O macunun durumunu görmek gerek. Fotoğraf atabilir misiniz?

Şu anlık fotoğraf atabilecek durumda değilim işlemcide iki bölüm var küçük olan bölümdeki macun idare eder gibi duruyor AMD stok fan termal macunu kıvamından daha katı zar zor yayılabiliyor ama macun beyaz ve kaliteli bir macun değil küçük bölümde olan macunu işlemcinin büyük kısmına idare edecek kadar yaydım ekran kartına çok hafif yayabildim umarım idare eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı