Aynı gün teslim edilmesi gereken kargo gelmedi

Nealarus

Hectopat
Katılım
31 Mart 2018
Mesajlar
815
Çözümler
4
Merhaba. Bir mouse satın aldım ve bu sabah 09.30'da kargoya verildi, aynı gün gelmesi gereken kargo gelmedi. Kargonun teslim edildiği şube ile kargonun teslim alınacak şube arasında 100 km mesafe var. Nasıl oluyor da sabahtan beri 100 km yolu gelemiyor bu kargo? Ve ücretli bir kargo, ücreti ise 85 TL. Neden bu kargolar böyle?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

tuggrul

Hectopat
Katılım
23 Şubat 2019
Mesajlar
349
Çözümler
3
Yer
İstanbul
Nereden aldınız? Aynı gün teslimat ibaresi mi vardı? Amazon > KG ile falansa bir aksilik olmuştur muhtemelen. Diğer firmalarda aynı gün çok zor maalesef; çünkü önce transfer merkezlerine gidiyor oradan sırayla dağıtılıyor bölgelere.
 
KS
KS
Nealarus

Nealarus

Hectopat
Katılım
31 Mart 2018
Mesajlar
815
Çözümler
4
Bazen işlemeyi unutuyorlar bana teslim edilmeye çıkmadan önce bunu işledikleri bile oldu. Kargoya verildiği gündem ertesi gün teslim ediyorlar genelde burada. Şubeden şubeye de değişir. Yarın elinizde olur diye tahmin ediyorum.

100 km var iki şube arasında ve 85 TL para istiyorlar. Aynı gün elime gelmicekse o kargo işime yaramaz ki. Yarın teslim alsam bile kullanmayacağım.

Hesabı bize değil, firmaya soracaksın.

Konuyu açma sebebim diğer kişilerin ne düşündüğünü, konuya nasıl baktığını tartışmak. Sizin gibi boş kişiler lütfen konudan uzaklaşsın.
 
Yukarı