Aynı gün teslimat LED ampul önerisi

Shalashaskaa861

Hectopat
Evdeki normal ampuller 20 watt ve üzeri türkettiği için hepsini çıkarttım, yerine LED ampul takmaya karar verdim. Hangi marka LED ampul önerirsiniz?
Phillips'i biliyorum bir de Osram diye marka gördüm kaliteli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, phılıps, osram veya dial markasını seçebilirsiniz. Evdeki tüm odalarda Koçtaş ürünü 6 watt dial flament LED (6500 Kelvin) ve kapalı balkonla bazı odalarda arka fon aydınlatma amaçlı 11 - 12 watt dial filament LED (4000 kelvin) kullanıyorum. CFL (tasarruflu) ampullere göre yarı yarıya daha az elektrik harcanması sağlanıyor. (20 watt CFL = 10 watt flament LED lümen eşdeğerli) Kolay gelsin.

Hocam, Philips, osram veya dial markasını seçebilirsiniz. Evdeki tüm odalarda koçtaş ürünü 6 watt dial flament LED (6500 kelvin) ve kapalı balkonla bazı odalarda arka fon aydınlatma amaçlı 11 - 12 watt dial filament LED (4000 kelvin) kullanıyorum. Cfl (tasarruflu) ampullere göre yarı yarıya daha az elektrik harcanması sağlanıyor. (20 watt cfl = 10 watt flament LED lümen eşdeğerli) kolay gelsin.

Bu ürün aldım evdeki tasarruflu ampuller 20 watt yakıyormuş bunlar 9 watt elektrik faturasına yansıyacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı