Çözüldü Aynı oyundan 1 bilgisayara 2 tane kurulabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mertcangndn21

Femtopat
Arkadaşlar, merhaba. Bilgisayarımda aynı oyundan 2 tane kurmak istiyorum (biri benim, diğeri kardeşim için). Ne kadar 2 kez Setup'ı kursam da sonuç olarak belgelerdeki aynı Save'yi kullanıyorlar. Yani bir şey değişmiyor. Birisinin farklı bir konum kullanmasını sağlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windowsta farklı bir kullanıcı oluşturursanız sorununuz çözülür. Belgelerimin içine kaydettiği için ve her kullanıcının ayrı belgelerim klasörü olduğu için en kolay çözüm bu sanırım.
Arkadaşlar, merhaba. Bilgisayarımda aynı oyundan 2 tane kurmak istiyorum (biri benim, diğeri kardeşim için). Ne kadar 2 kez Setup'ı kursam da sonuç olarak belgelerdeki aynı Save'yi kullanıyorlar. Yani bir şey değişmiyor. Birisinin farklı bir konum kullanmasını sağlayabilir miyim?
Farklı saveler oluşturmak daha mantıklı değil mi? Diğer türlü mümkün değil çünkü.

Hangi oyunu kuruyorsunuz? 2 tane aynı oyunu kurmanız mümkün değil. Kopyalamanız mümkün fakat buna da gerek yok. İki tane kayıt açın karışmaması için adlarınızı koyun. Kardeşiniz oyuna girdiğinde kendi kayıdından devam etsin. Siz girdiğinizde kendi kaydınızdan devam edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı