Aynı Sisteme İki Tane Chrome Kurmak

• Konuyu başlatan ACRX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 8B

ACRX

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, Chrome abim kullanıyor, ben de kullanmak istiyorum hiçbir tarayıcı onun yerini turamıyor. Aynı sisteme 2 tane Chrome kurabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar kısmından 2. Kullanıcı atayabilirsin. Windows üzerinde farklı 2 kullanıcı hesabınız olmadığı sürece aynı sisteme 2 Chrome kurma gibi bir şey yok. (Portable sürümle mümkün ancak önermem) Ayrıca biriniz Chrome kullanınca diğeriniz neden kullanamıyor onu anlamadım. Eğer gizliliği dert ediyorsan Ctrl+Shift+N ile gizli moda geçip takılabilirsin.

Son düzenleme:
Direkt olarak 2 tane Chrome kurmayı denemedim ancak Chrome tarayıcısı Chromium projesine ait olduğu için, Chromium kullanan başka tarayıcılar kurabilirsin. Citrio ya da UCBrowser bunlardan bazıları. Hatta direkt olarak Chromium da kurabilirsin. Yani aynı PC'de bi tane Chrome , yanına da Citrio ya da Chromium. Kullanımı tamamen aynı, sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Chrome : Chrome Web Browser
Citrio Browser : Download Citrio Browser for Windows
UC Browser : http://pc.ucweb.com
Opera : PC Tarayıcı | Windows içn Hzlı, Güvnli, Ücrtsz Tarayıcı | Opera
Chromium : Download latest stable Chromium binaries (64-bit and 32-bit)

benim tavsiye ettiğim ikili : Chrome + Citrio

Evet ama böyle bir şey yapmak hiç akıllıca değil, onun yerine bir chrome'a iki kullanıcı atayabilirsiniz chrome çok fazla ram sömürüyor opera daha kullanışlı bence benim tercihim operadan yana

Aynı bilgisayarı farklı kullanıcıların sorunsuz ve kendisine özel ayarlarla kullanması için en mantıklı çözüm iki ayrı Windows kullanıcısı yaratmak olur. Kim kullanacaksa kendi kullanıcısı ile sisteme giriş yapar. Sadece Chrome değil tüm ayarlarını özelleştirebilir. Bu şekilde neden kullanmıyorsunuz?

Ben direk sorunuza cevap vereyim. Eğer sistem C ve D bölümü varsa birisini C diğerini D bölümüne kurun ve keyfinize bakın.

Eğer farklı bölümler yoksa bile farklı dizinlerde olacak şekilde yinede kurabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı