Aynı Steam hesabını iki kişi kullanmak

reredo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Reddit'te okumuştum da yazılan bilgiye göre 1. bilgisayar oyunu offline modda açarsa diğer bilgisayar çevrim içi olabilir. Mesela ben FIFA 21 oynayacağım çevrim dışı modda, arkadaşım da aynı veya farklı bir oyunu çevrim içi oynayacak. Bu mümkün mü, ban yeme riski var mı?

Bu şekil oluyor mu bilmiyorum ama arkadaşım bilgisayarına bağlı olan ethernet kablosunu çekip steam'den cyberpunk2077 oynarken diğer arkadaşı aynı hesapla steam'de çevrimiçiyken cyberpunk2077 oynayabiliyordu.Yani birisi internete bağlı diğeri değil.

Bu şekil oluyor mu bilmiyorum ama arkadaşım bilgisayarına bağlı olan ethernet kablosunu çekip steam'den cyberpunk2077 oynarken diğer arkadaşı aynı hesapla steam'de çevrimiçiyken cyberpunk2077 oynayabiliyordu.Yani birisi internete bağlı diğeri değil.
Ben fifa 21 için istiyordum da steam aile paylaşımı sistemine uyan bir oyun değilmiş. Origine bağlamak falan. Denemek lazım.

Evet yapmak mümkün benim yan hesabımı verdiğim arkadaşım her zaman offline mod ile oynadığı için ben yan hesabımdan CS:GO oynarken dahi sorun yaratmıyor (smurf) ve tabii ben CS oynarken oda aynı zamanda hesapta ve RDR2 oynuyor ve herhangi bir sıkıntı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı