Ayrılmak için yüksek maaş teklif ettiğim iş yeri kabul etti

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Şu an çalıştığım reklam ajansında 2.5 yıllık bir iş tecrübem var. Bu yıl da okuldan mezun olduğum için ve biraz da sıkıldığımdan iş yeri değişikliği yapmak istedim. Buraya yüksek fiyat teklifi verdim kabul etmemesi için ama kabul etti. Şimdi geri vites de yapmak istemiyorum ayıp olacak fikirlerinizi alabilir miyim?

Şu an çalıştığım reklam ajansında 2.5 yıllık bir iş tecrübem var. Bu yıl da okuldan mezun olduğum için ve biraz da sıkıldığımdan iş yeri değişikliği yapmak istedim. Buraya yüksek fiyat teklifi verdim kabul etmemesi için ama kabul etti. Şimdi geri vites de yapmak istemiyorum ayıp olacak fikirlerinizi alabilir miyim?
Kısa film konusu :D
Bence her şeyi masaya yatırarak patronunuzla konuşun.

Her şey para değildir ama yaşam standartları için para önemlidir. Yeni çalışabileceğin iş yerinde bu maaşı alabilecek misin? Teklifi kabul ettiler ise geri vites ayıp olur ve sektörde adını lekeleyebilir. Bunları da göz önünde bulundurmalısın. Ama en önemlisi çalıştığın yerde mutlu olmak.

Allah'tan daha ne istiyorsun :D.

Bence kal gitsin maaş seni memnun ettiyse. Seni gerçekten istiyorlar demektir bu. Orada biraz daha çalışıp meslekte kendini belli edersen diğer yerlerden hep teklif alırsın zaten :D. Huzurunu bozma Kocaeli güzel yer İstanbul'dan kalır yanı pek yok.

Güzel bir yaşam için güzel bir maaş şart. Çalıştığınız iş yerinde huzurunuz yoksa ve mutlu değilseniz ne kadar maaş alırsanız alın çalışma isteğiniz kalmaz. Bence sıkıldığınız için iş değiştirmeyin zaten teklif ettiğiniz ücretide kabul etmişler. Yeni bir iş yerinde aradığınız huzuru, mutluluğu bulamayabilirsiniz. Bunuda göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Kısa film konusu :D
Bence her şeyi masaya yatırarak patronunuzla konuşun.
Neyi yatırıcam müşterilerden onların vizyonsuzluklarından sıkılmışım. Yeni işyeri düzenleri görmek istiyorum. Ama galiba burada biraz daha dişimi sıkacağım. Arayüz tasarımı ile ilgili burada tecrübe kazanıp ayrılacağım
Allah'tan daha ne istiyorsun :D.
Mutluluk öxmxmmx
Her şey para değildir ama yaşam standartları için para önemlidir. Yeni çalışabileceğin iş yerinde bu maaşı alabilecek misin? Teklifi kabul ettiler ise geri vites ayıp olur ve sektörde adını lekeleyebilir. Bunları da göz önünde bulundurmalısın. Ama en önemlisi çalıştığın yerde mutlu olmak.

Verdiğim fiyat burası için yüksek bir fiyat şu an ekip liderimden 300 TL fazla alacağım. Ama Total'de bakınca o kadar da yüksek bir fiyat değil. İstanbul'da biraz çabalayarak daha iyi veren yerler bulabilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı