Ayrılmamış disk nasıl silinir?

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
1TB harddsik'im var ve ben Win 10 kurarken sadece C diski oluşturdum. Sonra bi hevesle D diski açtım 100 GB sonra bunu silmeye karar verdim ve araştırdım diski sil dediler. Ben de sildim ve böyle ayrılmamış disk oldu ama C yine 930 GB gözüküyor diskin ismini yedekler yapmıştım. Belger de duruyor açınca açılmıyor normal olarak ama yönet kısmında duruyor. Sinir bozuyor ne yapmalıyım ?
ayrılmamış.PNG
ayrılmsdamdsmaasm.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İki diski de silmeden birleştirme işlemi normal yollar ile yapamazsınız. Bunu yapan bir yazılım olacaktı ama araştırmam lazım. Dilerseniz siz de araştırın. Daha önce bulma olasılığınız yüksek.

1TB harddsik'im var ve ben Win 10 kurarken sadece C diski oluşturdum. Sonra bi hevesle D diski açtım 100 GB sonra bunu silmeye karar verdim ve araştırdım diski sil dediler. Ben de sildim ve böyle ayrılmamış disk oldu ama C yine 930 GB gözüküyor diskin ismini yedekler yapmıştım. Belger de duruyor açınca açılmıyor normal olarak ama yönet kısmında duruyor. Sinir bozuyor ne yapmalıyım ?
Eki Görüntüle 194680 Eki Görüntüle 194684
Sanal bir disk oluşturmuşsunuz. Sanal disk'in kaynağı olan dosyayı bulup silerseniz sorununuz çözülecektir. Bu genelde imajı alınmış Windows dosyalarını çalıştırdığınızda çıkar ortaya.

Demek sanal disk oluşturmuşum bu çok canımı sıktı yakında ssd alınca format atıcam mecburen , şimdilik böyle dursun mu zararı yoksa ?

Bi program indirdim olayı çözdü derken baktım belgelerde hala duruyo neyse artık ilerde bakarız sağolun yorumlarınız için.

benim durum öyle değil işte ben sanal disk oluşturmuşum ve sebebsizce belgeler klasöründe duruyor mecburen foramat atıcam ama win 10 a nasıl geçicem bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı