AYT bitirilirse TYT de aynı zamanda biter mi?

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Merhaba, 11. sınıfa geçeceğim ve derslerimi sıkı tutmak istiyorum ama TYT'yi tam bitiremedim. 11. sınıftada TYT'ye çalışırsam AYT eksik kalır. Yani bu yüzden arada kalıyorum. Mesajlarınız için şimdiden teşekkürler.

Edit: Mesajımdaki sıkıntı nedir? cahilliğime sayın merak ediyorum.

Son düzenleme:
11. Sınıfta TYT'ye çalışsam AYT eksik kalır demişsin. AYT dediğin zaten 11. + 12. sınıf, illa eksik kalacak. 11'in derslerini sıkı tut, biraz da TYT çalış yeter. Sınavın konuları çok abartılıyor, bir senede bitmeyecek kadar konu yok. 1 Senede hem TYT hem AYT bitirilebiliyor. Ben 11 olsam yatar uyurdum :D

11. sınıfta TYT'ye çalışsam AYT eksik kalır demişsin. AYT dediğin zaten 11. + 12. sınıf, illa eksik kalacak. 11'in derslerini sıkı tut, biraz da TYT çalış yeter. Sınavın konuları çok abartılıyor, bir senede bitmeyecek kadar konu yok. 1 senede hem TYT hem AYT bitirilebiliyor. Ben 11 olsam yatar uyurdum :D

Sıralamanız kaç ?

11. Sınıfta TYT'ye çalışsam AYT eksik kalır demişsin. AYT dediğin zaten 11. + 12. sınıf, illa eksik kalacak. 11'in derslerini sıkı tut, biraz da TYT çalış yeter. Sınavın konuları çok abartılıyor, bir senede bitmeyecek kadar konu yok. 1 Senede hem TYT hem AYT bitirilebiliyor. Ben 11 olsam yatar uyurdum :D
Ama hocam benim kuzenim 1 yılda bitirememişti. Gerçi sonradan sayıdaldan eşit ağırlığa geçti onun da etkisi vardır illaki.

Ama hocam benim kuzenim 1 yılda bitirememişti. Gerçi sonradan sayıdaldan eşit ağırlığa geçti onun da etkisi vardır illaki.
Valla hocam çalışan adam bitiriyor, sene başı TYT'de 60 net yapan arkadaşım şuan Türkiye 521.si. 11'de dersleri sıkı tuttu gerçi ama temeli olmayıp 1 senede sınav kazanan birçok arkadaşım da var.

1 senede onu nasıl yaptın lan?
Matematiğim iyiydi onun dışındaki derslerim berbattı. Sadece kimyaya çok yüklenmiştim bi' ara, onun dışındaki derslerim kötüydü zaten. AYT'de de matematikle kimya dışındaki derslerim berbat :D

Yeni konular

Geri
Yukarı